gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leger des Heils houdt open dag voor de buurt

c5d6ee07f16e84caa1ce9bd044b74ae2

Het Leger des Heils aan het Kromhout opent op zaterdag 28 mei de deuren voor de buurt. Tijdens de open dag worden er allerlei activiteiten georganiseerd en zijn er rondleidingen door de opvanglocaties.

Robin Nanninga |  | Aangepast op
Twee keer per jaar organiseert het Leger des Heils, in samenwerking met bewonersvereniging ‘De Buurtplu’ en Buurtwerk Dordrecht, een dag met activiteiten voor de buurt. “We vinden het belangrijk om een goede relatie te hebben met de omwonenden”, aldus teammanager Siebe van der Bij. “Tijdens een open dag kunnen we op een ontspannen manier met elkaar kennismaken. En we vinden het natuurlijk ook leuk om mensen een inkijkje te geven in onze opvang.”

Tussen 11.00 en 14.00 uur zijn er activiteiten voor jong en oud. Zo is er een bootcamp, een cleanteam ‘afvalrace’, muziek, een opblaasdartbord en zijn er creatieve activiteiten. Ook zijn er diverse kraampjes. Om 12.00 en 13.00 uur zijn er rondleidingen door de opvanglocaties en het workcenter 50|50. Vanaf 12.00 uur zijn er warme broodjes en soep verkrijgbaar. Het buurtfeest is vrij toegankelijk en iedereen is welkom.

Lees ook

FOTO WEBSITE ARTIKEL

Buurtbewoners slaan alarm: moderne bushalte al lange tijd onbereikbaar

Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."

foto artikel kermis

Van tickets verkopen tot attracties bedienen, zo ziet een dag van kermisexploitant Bjorn eruit

Mensen een vrolijke dag bezorgen. Dat is hetgeen wat Bjorn het liefst met zijn werk doet. Als kermisexploitant komt hij, met zijn attractie ‘de rups’, op allerlei verschillende plekken in Nederland. Megan leert snel dat niet alle taken even makkelijk zijn, maar gelukkig neemt Bjorn haar helemaal mee.

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

fatbikepolitie

Fatbiker op de vlucht voor de politie botst op fietser

Een fatbiker op de vlucht voor de politie heeft een fietser aangereden. Dat gebeurde donderdagochtend in Dordrecht.

vuurwerkinleveractieeerder

Verbod op consumentenvuurwerk; hier kun jij het anoniem en zonder straf inleveren

Heb jij nog oud vuurwerk in huis liggen? Dan kun je dat, zonder boete of straf, volgende week inleveren in Dordrecht. Sinds 1 augustus geldt er namelijk een verbod op consumentenvuurwerk.

businkazc

Slachtoffer en verdachten steekpartij zijn bewoners azc

Het slachtoffer van de steekpartij in het asielzoekerscentrum in Dordrecht is een 25-jarige man. Hij is een bewoner van het azc. Ook de twee aangehouden verdachten zijn bewoners, laat de politie weten aan deze streekomroep.