gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Leger des Heils wint Theodoor Stoopprijs

Het Leger des Heils heeft de Theodoor Stoopprijs gekregen voor het Maaltijdenproject. De prijs van PvdA Dordrecht is zondagmiddag op de partijnieuwjaarsreceptie in Grand Café Dordts genoegen uitgereikt door raadslid Inge Stevens. Het Maaltijdenproject versloeg de twee andere genomineerden, de Voedselbank en Geef het Dordt. 

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Het Maaltijdenproject van het Leger houdt in dat er iedere 14 dagen een maaltijd wordt bereid voor dertig tot vijftig personen. Het gaat vooral om mensen die een voedselpakket van de Voedselbank ontvangen en dak en thuislozen. Zij zijn op deze dagen aanwezig om aan te schuiven voor een maaltijd.


Het initiatief van de Voedselbank bestaat uit een samenwerking met de PvdA waarbij er tweemaal per jaar een actie bij drie supermarkten in de stad wordt gehouden. Het winkelende publiek heeft hierbij de mogelijkheid om houdbare producten af te staan.


Geef het Dordt focust zich op het inrichten van woningen voor mensen met weinig financiële middelen. Terwijl de inrichting wordt gegeven, wordt van de ontvanger een wederdienst verwacht. De organisatie wil het project uitbreiden. 

Lees ook

INV.20266.313-34173-247329

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht – Schalke 04 II (3-0)

De kop is eraf voor FC Dordrecht, dat zaterdag een 3-0 oefenzege op Schalke 04 II boekte. De goals kwamen van aanvoerder Sem Valk, spits Yunus Younous en de recent in het huwelijksbootje gestapte Nicolas Rossi.

MensenOnderdouche

Code Rood in Dordrecht: zo gingen Dordtenaren vrijdag om met de situatie

De combinatie van hoge temperaturen en luchtvochtigheid zorgt vrijdag voor een onaangename, benauwde hitte. In onder meer de provincie Zuid-Holland is code rood afgekondigd. In dit liveblog lees je hoe Dordrecht omging met de extreme temperatuur.

bed and breakfast

Deze Bed and Breakfast grijpt naast titel: 'Ik zie aan mijn gasten dat ze genieten'

De Dordtse B&B Hesha heeft naast de titel ‘Beste B&B in Nederland 2026’ gegrepen. De accommodatie van Sharon en Herman Kerkhoven was genomineerd in de categorie 3 Tulpen. De B&B in de wijk Sterrenburg bestaat nog maar twee jaar en de uitbaters waren een maand geleden dan ook verrast met een nominatie.

zand

Van een gloednieuw fietspad tot een beveiliger: zo komt je straks veilig de rivier over

Om het voor reizigers makkelijker te maken, wordt er een fietspad aangelegd aan de Kerkedreef in Dordrecht. Zo kan de speciale pont op een veiligere manier worden bereikt, zodra de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug starten. En ook aan de overkant wordt er hard gewerkt om alles klaar te maken.

yv2026610A1D00395

FC Dordrecht huurt Ayoub Ouarghi en Lucas Gardenier van Feyenoord

Ayoub Ouarghi is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De achttienjarige middenvelder wordt één seizoen gehuurd van Feyenoord. Afgelopen seizoen debuteerde de middenvelder al voor het eerste elftal van Feyenoord. Ook linkervleugelverdediger Lucas Gardenier wordt één seizoen gehuurd van de club uit Rotterdam-Zuid.

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.