gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lekker meezingen met Sinterklaas in het Energiehuis

92e921e0b45afe1c3d33461edbd6597c

Een heleboel kinderen, pepernoten, zwarte pieten en allerlei bekende Sinterklaasliedjes. Dat zijn de ingrediënten van het Sinterzingmaarmeeconcert van Phil Kidzz en Phil Young, onderdeel van het Dordrechts Philharmonisch Orkest. Op zaterdag 24 november om 12:00 uur barst het spektakel los in het Energiehuis.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Het initiatief voor dit concert is ontstaan uit het feit dat er dit jaar helaas geen Sinterklaasshow in Schouwburg Kunstmin is. Om de Sint toch een warm muzikaal welkom in Nederland te geven, verwelkomen Phil Kidzz en Phil Young Sinterklaas nu in hun eigen theatershow. Beide orkesten die deze middag spelen, staan onder leiding van Lisette Harms.

Tijdens de show zullen een flink aantal pieten aanwezig zijn. De geruchten gaan dat Hoofdpiet en PaniekPiet sowieso hun opwachting zullen maken en men fluistert zelfs dat de Sint misschien wel langskomt, mits er natuurlijk goed meegezongen wordt. Want meezingen daar ontkom je niet aan tijdens dit concert. Allerlei bekende Sinterklaasliedjes passeren de revue, waardoor stilzitten bijna onmogelijk wordt.

Lees ook

opma

Esra Micha (53) is transman: ‘Ik heb jarenlang in mijn huis spiegels afgedekt’

Hij werd geboren als vrouw, maar ging acht jaar geleden verder als man. In gesprek met programmamaker Ad van den Herik is Esra Micha van den Ende (53) open over wat hem tot die keuze leidde. “Ik heb voor mijn gevoel altijd bij de jongens gehoord.”

businkridderkerkpoltrokmolen

Gewonde bij steekpartij in Ridderkerk, verdachte vast

Bij een steekpartij in Ridderkerk is woensdagavond iemand gewond geraakt. De politie heeft een 16-jarige verdachte aangehouden.

zand

Van een gloednieuw fietspad tot een beveiliger: zo komt je straks veilig de rivier over

Om het voor reizigers makkelijker te maken, wordt er een fietspad aangelegd aan de Kerkedreef in Dordrecht. Zo kan de speciale pont op een veiligere manier worden bereikt, zodra de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug starten. En ook aan de overkant wordt er hard gewerkt om alles klaar te maken.

72d34b52-4ce9-482b-af57-cf4b9f4ed274

Liever eigen zwembad en asielzoekers bij de buren, vindt deze nieuwe coalitie

De nieuwe coalitie in Hardinxveld-Giessendam wil liever een eigen gemeentelijk zwembad en noemt een asielzoekerscentrum (azc) binnen de eigen grenzen ‘onrealistisch’. Dat blijkt uit het bestuursakkoord van de nieuwe coalitiepartijen T@B en SGP.

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.

1ba0a183-2c19-3050-bfcb-5f6cf0946623

Superfan Carin kijkt uit naar Phantom of the Opera: 'Ik kreeg koude rillingen'

In 2028 keert Phantom of the Opera voor het eerst sinds de jaren negentig terug naar Nederland. De wereldberoemde musical gaat spelen in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam en voor superfan Carin Klabbers uit Ridderkerk voelt dat bijna onwerkelijk. “Ik wist niet wat ik hoorde", zegt ze tegen Rijnmond.