gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lekker meezingen met Sinterklaas in het Energiehuis

92e921e0b45afe1c3d33461edbd6597c

Een heleboel kinderen, pepernoten, zwarte pieten en allerlei bekende Sinterklaasliedjes. Dat zijn de ingrediënten van het Sinterzingmaarmeeconcert van Phil Kidzz en Phil Young, onderdeel van het Dordrechts Philharmonisch Orkest. Op zaterdag 24 november om 12:00 uur barst het spektakel los in het Energiehuis.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Het initiatief voor dit concert is ontstaan uit het feit dat er dit jaar helaas geen Sinterklaasshow in Schouwburg Kunstmin is. Om de Sint toch een warm muzikaal welkom in Nederland te geven, verwelkomen Phil Kidzz en Phil Young Sinterklaas nu in hun eigen theatershow. Beide orkesten die deze middag spelen, staan onder leiding van Lisette Harms.

Tijdens de show zullen een flink aantal pieten aanwezig zijn. De geruchten gaan dat Hoofdpiet en PaniekPiet sowieso hun opwachting zullen maken en men fluistert zelfs dat de Sint misschien wel langskomt, mits er natuurlijk goed meegezongen wordt. Want meezingen daar ontkom je niet aan tijdens dit concert. Allerlei bekende Sinterklaasliedjes passeren de revue, waardoor stilzitten bijna onmogelijk wordt.

Lees ook

BootWantij

Gemeente wil waterboa’s meer bevoegdheden geven na zomer vol snelheidsovertredingen

Dordtse handhavers controleren deze dagen extra op het water. Dankzij hogere temperaturen is er op de Wantij in Dordrecht meer recreatievaart. Het gevolg: meer overlast. Een nadeel: ondanks extra controle mogen handhavers slechts beperkt beboeten op snelheidsovertredingen.

Foto website

Extra bescherming voor brugkelder tijdens tweede passage hoge scheepvaart

Rijkswaterstaat neemt extra maatregelen om de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart goed te laten verlopen. Komend weekend kunnen hoge schepen de brug namelijk weer voor de enige keer deze maand passeren en daarbij moet schade aan de brugkelder en de schepen zelf worden voorkomen.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.

fotootje kat

Urenlange zoektocht naar huiskat eindigt op dak: 'Ze was helemaal nat en koud'

Huiskat Yvy gaat normaal gesproken de deur niet uit, maar toch belandde het dier woensdag in een benarde positie. Via het open zolderraam van het huis van baasje Elvira van Bloois ging ze voor het eerst naar buiten en kwam vast te zitten tussen een zonnepaneel op het dak. “We hebben uren naar haar gezocht, tot mijn zoon een oortje boven het zonnepaneel zag uitsteken.”

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.