gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lekker meezingen met Sinterklaas in het Energiehuis

92e921e0b45afe1c3d33461edbd6597c

Een heleboel kinderen, pepernoten, zwarte pieten en allerlei bekende Sinterklaasliedjes. Dat zijn de ingrediënten van het Sinterzingmaarmeeconcert van Phil Kidzz en Phil Young, onderdeel van het Dordrechts Philharmonisch Orkest. Op zaterdag 24 november om 12:00 uur barst het spektakel los in het Energiehuis.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Het initiatief voor dit concert is ontstaan uit het feit dat er dit jaar helaas geen Sinterklaasshow in Schouwburg Kunstmin is. Om de Sint toch een warm muzikaal welkom in Nederland te geven, verwelkomen Phil Kidzz en Phil Young Sinterklaas nu in hun eigen theatershow. Beide orkesten die deze middag spelen, staan onder leiding van Lisette Harms.

Tijdens de show zullen een flink aantal pieten aanwezig zijn. De geruchten gaan dat Hoofdpiet en PaniekPiet sowieso hun opwachting zullen maken en men fluistert zelfs dat de Sint misschien wel langskomt, mits er natuurlijk goed meegezongen wordt. Want meezingen daar ontkom je niet aan tijdens dit concert. Allerlei bekende Sinterklaasliedjes passeren de revue, waardoor stilzitten bijna onmogelijk wordt.

Lees ook

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

politie

Dordtenaar vlucht door weilanden na mogelijke inbraak in Brabant

Een Dordtse man (23) is in de nacht van zondag op maandag op de vlucht geslagen voor de politie na een vermoedelijke poging tot inbraak in het Brabantse plaatsje Lepelstraat. De Dordtenaar rende daarbij door verschillende weilanden. Met behulp van een hondengeleider is hij uiteindelijk in de boeien geslagen.

foto geboorteboom

Geboorteboompje als groen alternatief voor vertrouwde knuffel Ertje

Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.

HIA asielboot

Onderzoek naar alternatieve opvanglocaties Oekraïners en asielzoekers

De gemeenteraad in Hendrik-Ido-Ambacht gaat onderzoek doen naar alternatieve locaties voor Oekraïners en asielzoekers die momenteel opgevangen worden op schepen aan de Citadelkade. Daarnaast wordt een draagvlakonderzoek gestart onder inwoners over de opvang van asielzoekers.

artikelfoto tandarts

Tandarts te duur? Deze artsen helpen mensen bij klachten

Wie wel met kiespijn rondloopt, maar geen geld heeft voor een bezoek aan de tandarts, kan op zaterdag 10 oktober terecht tijdens de Tandartsdag. In meerdere gemeenten in de Drechtsteden kunnen mensen met urgente klachten die dag gratis worden behandeld. Stichting ANDERS organiseert de dag voor de tweede keer.

stichting buitenzinnig moet weg

Einde voor BuitenZinnig? ‘Ik moet er niet aan denken dat dit niet meer bestaat’

Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”