gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lekker meezingen met Sinterklaas in het Energiehuis

92e921e0b45afe1c3d33461edbd6597c

Een heleboel kinderen, pepernoten, zwarte pieten en allerlei bekende Sinterklaasliedjes. Dat zijn de ingrediënten van het Sinterzingmaarmeeconcert van Phil Kidzz en Phil Young, onderdeel van het Dordrechts Philharmonisch Orkest. Op zaterdag 24 november om 12:00 uur barst het spektakel los in het Energiehuis.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Het initiatief voor dit concert is ontstaan uit het feit dat er dit jaar helaas geen Sinterklaasshow in Schouwburg Kunstmin is. Om de Sint toch een warm muzikaal welkom in Nederland te geven, verwelkomen Phil Kidzz en Phil Young Sinterklaas nu in hun eigen theatershow. Beide orkesten die deze middag spelen, staan onder leiding van Lisette Harms.

Tijdens de show zullen een flink aantal pieten aanwezig zijn. De geruchten gaan dat Hoofdpiet en PaniekPiet sowieso hun opwachting zullen maken en men fluistert zelfs dat de Sint misschien wel langskomt, mits er natuurlijk goed meegezongen wordt. Want meezingen daar ontkom je niet aan tijdens dit concert. Allerlei bekende Sinterklaasliedjes passeren de revue, waardoor stilzitten bijna onmogelijk wordt.

Lees ook

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.

foto artikel vuilnisvrouw

Met een grote vrachtwagen door kleine straatjes rijden: Janus doet het voor HVC

Gemiddeld één keer per week wordt in onze streek het ondergrondse afval opgehaald. Met een enorme vuilniswagen trotseert Janus Confurius dagelijks de smalle straatjes van de Dordtse binnenstad. Monique trekt het felgele HVC-hesje aan en rijdt een stuk met Janus mee.

het winkeltje

Alle sporen leiden naar het einde: treinwinkel sluit de deuren

Het is het einde van een tijdperk: treinenwinkel ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht verdwijnt eind dit jaar na 66 jaar uit het Dordtse straatbeeld. Een groot gemis voor liefhebbers van modeltreinen, die hun exemplaar daar kunnen laten repareren of een nieuwe kunnen aanschaffen. “Het is wel tijd, vind ik”, zegt eigenaar Jankees Verheij.

foto lotus

Einde van een tijdperk: na 53 jaar verdwijnt Lotus uit winkelcentrum Sterrenburg

Chinees restaurant Lotus in Dordrecht sluit na 53 jaar de deuren. In een emotioneel bericht op sociale media en de website van het restaurant maken de eigenaren het vertrek uit winkelcentrum Sterrenburg bekend. "Na een moeilijk, maar weloverwogen besluit, sluiten wij definitief de deuren."

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Voormalig olympisch kampioen zwemt voor kankeronderzoek door Molenlanden

Maarten van der Weijden is maandag begonnen aan zijn laatste grote zwemtocht voor kankeronderzoek. De voormalig olympisch kampioen zwemt in totaal langs 22 steden, een route van in totaal 270 kilometer. Hij doet daarbij ook onze streek aan.

foto artikel blieb

Met deze tool vind je spelenderwijs je nieuwe leesboek

Bibliotheek AanZet komt met iets nieuws: een tablet waarmee kinderen kunnen onderzoeken wat hun volgende leesboek gaat worden. Een Blieb. Via een tablet maken kinderen een eigen robot en kiezen ze een wereld, onderwerp en emotie die ze interessant vinden. De Blieb geeft dan op basis van die keuzes boekentips.