gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lima blijft bij FC Dordrecht

Josimar Lima blijft toch bij FC Dordrecht. De club is een nieuw eenjarig contract overeengekomen met de 25 jarige verdediger.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Voor de derde keer in zijn carrière heeft Josimar Lima een contract getekend bij FC Dordrecht. Even leek het erop dat zijn Dordtse avontuur voorgoed voorbij was. De centrale verdediger zei namelijk eerder deze zomer dat hij definitief de Krommedijk zou verlaten. Maar hij is nu toch weer terug.

De technische staf van FC Dordrecht, die nu onder leiding staat van Jan Everse, is verheugd met de terugkeer van de verdediger. "Josimar heeft veel ervaring en is beresterk, een ideale aanvulling op onze selectie." Aldus Everse op www.fcupdate.nl.

De 25-jarige Lima kwam in de zomer van 2011 voor het eerst bij FC Dordrecht terecht. Daarvoor speelde hij bij Willem II. Na ruim drie jaar in Dordrecht stapte hij over naar Al-Shaab in de Verenigde Arabische Emiraten, om terug te keren in de zomer van 2014. Het afgelopen seizoen kwam de 25-jarige Lima twintig wedstrijden uit voor FC Dordrecht

Lees ook

fotomerwedestraatweg.png

Brandgevaar: verenigingen moeten halsoverkop pand uit. 'Waar moeten we naartoe?'

Een brief op de mat krijgen dat je binnen een week je pand wordt uitgezet. Dit overkwam verschillende verenigingen en organisaties uit Dordrecht. Ze zitten tot eind deze week nog in het oude schoolgebouw langs de N3 op de Staart. Daarna worden ze op straat gezet, want het gebouw voldoet niet aan brandveiligheidseisen.

dd20251017DSC00742.jpg

Illegale kaartjes te koop in aanloop naar FC Dordrecht – ADO

ADO Den Haag kan zondag op bezoek bij FC Dordrecht kampioen worden, maar in het uitvak mogen slechts 200 supporters. Er is daarom veel vraag naar kaarten, óók op thuistribunes, maar doorverkoop is ten strengste verboden. “Er zijn pogingen gedaan, die hebben we kunnen tackelen”, laat algemeen directeur Hans de Zeeuw weten.

01 vormgeving_RTV Dordrecht nieuws.00_01_38_02.Still001.png

Piepjonge fietser naar het ziekenhuis na aanrijding

Op de Merwedestraat in Dordrecht is woensdagmiddag een jonge fietser gevallen. Bij het oversteken werd het jongetje geschept door een bestuurder.

spuiweg--spuiboulevard.jpg

Een deel van de Spuiweg 10 dagen afgesloten

Nu de Hellingen weer open is, is de afslag Spuiweg-Spuiboulevard afgesloten voor auto’s en fietsers. Van 7 april tot en met 17 april zal de weg onbereikbaar zijn. Er wordt gewerkt aan kabels en leidingen, in opdracht van Stedin.

fotodeetos.png

DeetosSnel heeft na spektakelstuk nog één zege nodig voor promotie

Speelt DeetosSnel/QLS volgend seizoen op het hoogste korfbalniveau van Nederland? De Dordtenaren rekenden dinsdagavond in een beslissende confrontatie af met het Hardinxveldse HKC/Creon Kozijnen (26-23) en zijn nog maar één zege verwijderd van promotie.

Wantijbad foto 3

Grote renovatie Wantijbad in volle gang: tenten bedekken zwembad

Het Wantijbad in Dordrecht wordt gerenoveerd. Alle attributen die het bad veilig en schoon moeten houden worden aangepakt, net als de uitstraling. Zo kan het zwembad nog veiliger worden gemaakt. Voor de zomer begint is het bad weer open.