gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lima blijft bij FC Dordrecht

Josimar Lima blijft toch bij FC Dordrecht. De club is een nieuw eenjarig contract overeengekomen met de 25 jarige verdediger.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Voor de derde keer in zijn carrière heeft Josimar Lima een contract getekend bij FC Dordrecht. Even leek het erop dat zijn Dordtse avontuur voorgoed voorbij was. De centrale verdediger zei namelijk eerder deze zomer dat hij definitief de Krommedijk zou verlaten. Maar hij is nu toch weer terug.

De technische staf van FC Dordrecht, die nu onder leiding staat van Jan Everse, is verheugd met de terugkeer van de verdediger. "Josimar heeft veel ervaring en is beresterk, een ideale aanvulling op onze selectie." Aldus Everse op www.fcupdate.nl.

De 25-jarige Lima kwam in de zomer van 2011 voor het eerst bij FC Dordrecht terecht. Daarvoor speelde hij bij Willem II. Na ruim drie jaar in Dordrecht stapte hij over naar Al-Shaab in de Verenigde Arabische Emiraten, om terug te keren in de zomer van 2014. Het afgelopen seizoen kwam de 25-jarige Lima twintig wedstrijden uit voor FC Dordrecht

Lees ook

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

kiltunneldordtstreetview

Let op: Kiltunnel richting Dordrecht avond en nacht dicht

De Kiltunnel van ‘s-Gravendeel naar Dordrecht is woensdagavond- en nacht afgesloten vanwege herstelwerkzaamheden. Verkeer wordt omgeleid, meldt de provincie.

foto lotus

Einde van een tijdperk: na 53 jaar verdwijnt Lotus uit winkelcentrum Sterrenburg

Chinees restaurant Lotus in Dordrecht sluit na 53 jaar de deuren. In een emotioneel bericht op sociale media en de website van het restaurant maken de eigenaren het vertrek uit winkelcentrum Sterrenburg bekend. "Na een moeilijk, maar weloverwogen besluit, sluiten wij definitief de deuren."

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”

mishandelingconducteur

Verdachte mishandeling treinconducteur nog niet gepakt, politie toont herkenbare beelden

De politie heeft nog geen tips binnengekregen over de verdachte die begin november een treinconducteur heeft mishandeld bij station Sliedrecht. Daarom zijn maandagmiddag herkenbare beelden van de man naar buiten gebracht, zo laat een woordvoerder weten aan deze streekomroep.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.