gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lima blijft bij FC Dordrecht

Josimar Lima blijft toch bij FC Dordrecht. De club is een nieuw eenjarig contract overeengekomen met de 25 jarige verdediger.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Voor de derde keer in zijn carrière heeft Josimar Lima een contract getekend bij FC Dordrecht. Even leek het erop dat zijn Dordtse avontuur voorgoed voorbij was. De centrale verdediger zei namelijk eerder deze zomer dat hij definitief de Krommedijk zou verlaten. Maar hij is nu toch weer terug.

De technische staf van FC Dordrecht, die nu onder leiding staat van Jan Everse, is verheugd met de terugkeer van de verdediger. "Josimar heeft veel ervaring en is beresterk, een ideale aanvulling op onze selectie." Aldus Everse op www.fcupdate.nl.

De 25-jarige Lima kwam in de zomer van 2011 voor het eerst bij FC Dordrecht terecht. Daarvoor speelde hij bij Willem II. Na ruim drie jaar in Dordrecht stapte hij over naar Al-Shaab in de Verenigde Arabische Emiraten, om terug te keren in de zomer van 2014. Het afgelopen seizoen kwam de 25-jarige Lima twintig wedstrijden uit voor FC Dordrecht

Lees ook

foto artikel muurschildering havikflat.jpg

Metersgroot straatkunstwerk is met behulp van tientallen buurtbewoners bijna af

De meterslange muurschildering op de Havikflat in Sliedrecht is bijna af. Het project, waar buurtbewoners samen met straatkunstenares Anouk Brand aan een kunstwerk konden schilderen, was een groot succes. “Ik denk dat we tachtig deelnemers per dag hadden”, aldus de kunstenares.

ambulance voorkant

Auto botst tegen vangrail op A15

Een automobilist is dinsdagochtend met zijn wagen tegen de vangrail langs de A15 bij Ridderkerk gebotst. Mogelijk is de bestuurder onwel geworden tijdens het rijden, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond.

angeladeruiter.jpg

De nieuwe baas van de veiligheidsregio: 'Een klein incident kan hier razendsnel groot worden'

Ze groeide op tussen de dijken en rivieren en staat nu aan het roer van de organisatie die haar regio moet beschermen. Sinds 1 januari is Angela de Ruiter de nieuwe directeur van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid. "Je weet nooit welke ramp er komt. Maar dat er weer een ramp komt, daar moeten we niet naïef in zijn.”

businkautobrand.jpg

Autobranden

Wagen gaat in vlammen op in Crabbehof

Voor de vijfde keer in nog geen maand tijd is er een auto in Dordrecht in vlammen opgegaan. Het gaat om een wagen die in de nacht van maandag op dinsdag geparkeerd stond aan de Nolensweg.

20260511 - Burgemeester sluit bedrijfspand na vondst wapens.jpeg

Bedrijfspand gesloten na vondst wapens en gestolen voertuig

De burgemeester van Ridderkerk heeft een bedrijfspand in zijn gemeente voor twee weken gesloten. In het gebouw werden tijdens een controle meerdere wapens, contant geld en een gestolen voertuig aangetroffen.

foto artikel woonwagenkamp.jpg

Veel vragen over verhuizing woonwagenbewoners: ‘Gemengde gevoelens’

“Wij hebben deze plek gekregen, maar we willen helemaal niet weg.” Dat zegt Anneke Minnebreuker, een van de woonwagenbewoners aan de Brandts Buysstraat in Dordrecht. Het woonwagenkamp moet plaatsmaken voor nieuwbouwwijk Maasterras. De huidige bewoners moeten verhuizen naar de wijk Wielwijk, maar begrijpen niet dat hun stem niet is meegenomen.