gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lima blijft bij FC Dordrecht

Josimar Lima blijft toch bij FC Dordrecht. De club is een nieuw eenjarig contract overeengekomen met de 25 jarige verdediger.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Voor de derde keer in zijn carrière heeft Josimar Lima een contract getekend bij FC Dordrecht. Even leek het erop dat zijn Dordtse avontuur voorgoed voorbij was. De centrale verdediger zei namelijk eerder deze zomer dat hij definitief de Krommedijk zou verlaten. Maar hij is nu toch weer terug.

De technische staf van FC Dordrecht, die nu onder leiding staat van Jan Everse, is verheugd met de terugkeer van de verdediger. "Josimar heeft veel ervaring en is beresterk, een ideale aanvulling op onze selectie." Aldus Everse op www.fcupdate.nl.

De 25-jarige Lima kwam in de zomer van 2011 voor het eerst bij FC Dordrecht terecht. Daarvoor speelde hij bij Willem II. Na ruim drie jaar in Dordrecht stapte hij over naar Al-Shaab in de Verenigde Arabische Emiraten, om terug te keren in de zomer van 2014. Het afgelopen seizoen kwam de 25-jarige Lima twintig wedstrijden uit voor FC Dordrecht

Lees ook

PSX_20260703_094538

Kortstondig brand door laswerk in binnenvaartschip

De hulpdiensten zijn vrijdagochtend massaal uitgerukt voor een brand in een binnenvaartschip. Eenmaal ter plekke bleek de omvang van de brand mee te vallen en was het vuur snel uit.

spuiboulevard

Snoeiwerk leidt tot tijdelijke omleiding

De gemeente Dordrecht snoeit komende week de wilgen langs het water aan de Spuiboulevard. Daarom wordt de weg van maandag 27 tot en met vrijdag 31 juli in één rijrichting tijdelijk afgesloten.

onderwijsmuseum

Opsteker voor dit museum, dat ook volgend jaar verder kan: ‘Hoopvol signaal’

Tóch goed nieuws voor het Nationaal Onderwijsmuseum. Het ministerie heeft voor komend jaar bijna zes ton subsidie klaarliggen, nu er gesprekken lopen over de structurele financiering van het museum. “We hoeven onze loyale medewerkers nu geen ontslag aan te zeggen”, reageert een opgeluchte interim-directeur Hans van de Bunte in radioprogramma Studio De Witt.

onderwijsmuseum

Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun uit Tweede Kamer: 'We voelen ons gezien'

Het Nationaal Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun vanuit de Tweede Kamer, maar onzekerheid over de structurele subsidie vanaf 2027 blijft bestaan. Het museum vreest dat de maatschappelijke waarde van het museum onvoldoende wordt meegewogen.

Netwerk 2

Tijd is geld: Ophalen bedrijfsafval logistieke puzzel vanwege brugsluiting

Duizenden klanten van afvalverwerker Netwerk gaan per maand tijdelijk meer betalen voor de inzameling van bedrijfsafval. Vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug heeft de afvalinzamelaar veel werk moeten verzetten om het werk door te kunnen laten gaan. “Onze eerste prioriteit was om de overlast voor onze klanten zo klein mogelijk te houden.”

fandag fc dordrecht

Fandag FC Dordrecht: stormbaan, muurkunst en talloze handtekeningen

Een stormbaan, pannakooi, pumptrack, springkussen en fitnesstoestellen: supporters van FC Dordrecht werden op de zogeheten fandag uitgedaagd om zelf ook fanatiek te bewegen. Al waren het oefenduel met Feyenoord, de handtekeningensessie na afloop en een gloednieuwe muurschildering de grootste publiekstrekkers.