gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lima blijft bij FC Dordrecht

Josimar Lima blijft toch bij FC Dordrecht. De club is een nieuw eenjarig contract overeengekomen met de 25 jarige verdediger.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Voor de derde keer in zijn carrière heeft Josimar Lima een contract getekend bij FC Dordrecht. Even leek het erop dat zijn Dordtse avontuur voorgoed voorbij was. De centrale verdediger zei namelijk eerder deze zomer dat hij definitief de Krommedijk zou verlaten. Maar hij is nu toch weer terug.

De technische staf van FC Dordrecht, die nu onder leiding staat van Jan Everse, is verheugd met de terugkeer van de verdediger. "Josimar heeft veel ervaring en is beresterk, een ideale aanvulling op onze selectie." Aldus Everse op www.fcupdate.nl.

De 25-jarige Lima kwam in de zomer van 2011 voor het eerst bij FC Dordrecht terecht. Daarvoor speelde hij bij Willem II. Na ruim drie jaar in Dordrecht stapte hij over naar Al-Shaab in de Verenigde Arabische Emiraten, om terug te keren in de zomer van 2014. Het afgelopen seizoen kwam de 25-jarige Lima twintig wedstrijden uit voor FC Dordrecht. 

Lees ook

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

Noodsteunpunt

Wat als de stroom ineens uitvalt? Deze gemeente oefent met noodsteunpunt

Waar kun je terecht als de elektriciteit en telecommunicatie voor langere tijd is uitgevallen en hoe kom je dan aan informatie? Inwoners van Heerjansdam, de gemeente Zwijndrecht en de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid oefenden afgelopen weekend met het inrichten en gebruiken van een zogeheten noodsteunpunt.

Grote Kerk

Kerkklokken mogen ’s nachts mogelijk blijven luiden

De kerkklokken van de Grote Kerk in Dordrecht hebben de afgelopen 13 jaar illegaal geluid. Dat blijkt nadat de gemeente een klacht over geluidsoverlast van een bewoner heeft onderzocht. Het college van burgemeester en wethouders kijkt nu naar een manier om de kerkklokken toch ook ’s nachts te laten luiden.

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.