gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Live at Wantij uitverkocht

25afcf4bbe23a556f5a3b92aba6e67b5

Alle kaarten voor Live at Wantij zijn de deur uit. Woensdag werd bekend dat alle 9000 tickets voor het evenement zijn verkocht.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het is voor de derde keer dat het betaalde broertje van het bekende gratis evenement Wantijpop plaatsvindt. Op de vooravond van Wantijpop treden onder andere Racoon, Di-Rect, Nielson en Wulf op.

Live at Wantij vindt op vrijdag 14 juni plaats in het Wantijpark in Dordrecht. De deuren gaan om 16:00 uur open en het festival gaat door tot 23:00 uur.

De eerste kaarten werden dit jaar wel door een heel bijzonder persoon aan de man gebracht. Niemand minder dan Nielson stond in februari zelf achter de kassa van het VVV-kantoor op de Spuiboulevard.

Lees ook

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

PSX_20261106_213951

Fietser geschept door busje, bestuurder aangehouden

Bij een aanrijding op de Pontonniersweg in Papendrecht is vrijdagavond een fietser gewond geraakt. Het slachtoffer werd geschept door een bestelbus. De bestuurder is aangehouden op verdenking van rijden onder invloed.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

Schoolplaat 1

De schoolplaat fascineert Annemarie al sinds haar vijfde: nu deelt ze haar collectie

Hij is inmiddels allang uit het klaslokaal verdwenen, maar vroeger was de schoolplaat een essentieel hulpmiddel op de basisschool. Leraren gebruikten de schoolplaat om vakken als geschiedenis, aardrijkskunde en biologie uit te leggen. Annemarie Fokker (59) raakte er als kind al door gefascineerd, bouwde een indrukwekkende verzameling op en deelt haar passie nu in het Historisch Genootschap in haar woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht.

Muller dordrecht

Einde aan familiebedrijf Muller: sleepvaartbedrijf overgenomen

Sleepvaartbedrijf Muller is overgenomen door het Spaanse Boluda Towage. Daarmee komt een einde aan meer dan honderd jaar Muller als zelfstandig familiebedrijf in Dordrecht. “Een lastige beslissing.”