Dordrecht, Netherlands

Live at Wantij uitverkocht

Alle kaarten voor Live at Wantij zijn de deur uit. Woensdag werd bekend dat alle 9000 tickets voor het evenement zijn verkocht.
Petra Scheurwater | 22 mei 2019 15:38 | Aangepast op 22 mei 2019 15:38
Het is voor de derde keer dat het betaalde broertje van het bekende gratis evenement Wantijpop plaatsvindt. Op de vooravond van Wantijpop treden onder andere Racoon, Di-Rect, Nielson en Wulf op.

Live at Wantij vindt op vrijdag 14 juni plaats in het Wantijpark in Dordrecht. De deuren gaan om 16:00 uur open en het festival gaat door tot 23:00 uur.

De eerste kaarten werden dit jaar wel door een heel bijzonder persoon aan de man gebracht. Niemand minder dan Nielson stond in februari zelf achter de kassa van het VVV-kantoor op de Spuiboulevard.

Lees ook

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...

Man die ravage veroorzaakte op N214 had vijf keer te veel gedronken

De veroorzaker van een zwaar verkeersongeluk op de N214 in 2024 had vijf keer te veel gedronken. Dat...

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...