Dordrecht, Netherlands

Live at Wantij uitverkocht

Alle kaarten voor Live at Wantij zijn de deur uit. Woensdag werd bekend dat alle 9000 tickets voor het evenement zijn verkocht.
Petra Scheurwater | 22 mei 2019 15:38 | Aangepast op 22 mei 2019 15:38
Het is voor de derde keer dat het betaalde broertje van het bekende gratis evenement Wantijpop plaatsvindt. Op de vooravond van Wantijpop treden onder andere Racoon, Di-Rect, Nielson en Wulf op.

Live at Wantij vindt op vrijdag 14 juni plaats in het Wantijpark in Dordrecht. De deuren gaan om 16:00 uur open en het festival gaat door tot 23:00 uur.

De eerste kaarten werden dit jaar wel door een heel bijzonder persoon aan de man gebracht. Niemand minder dan Nielson stond in februari zelf achter de kassa van het VVV-kantoor op de Spuiboulevard.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...