gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Loopbrug Leefwerf de Biesbosch opgeleverd

0bb47e11e048985f4e484577d4a092b3

Het heeft zes jaar geduurd tot de bouw kon beginnen, maar in zes dagen is hij opgeleverd: Loopbrug Leefwerf de Biesbosch in de Zuidelijke Insteekhaven op de Stadswerven. Leefwerf De Biesbosch is bedoeld als plek om te wonen, werken en recreeren. Monumentaal varend erfgoed staat centraal in het gebied. Er komen kleine binnenvaartschepen in de haven te liggen, die niet meer operationeel zijn. Elio Barone van Leefwerf De Biesbosch hoopt nu snel stappen te kunnen zetten: “We gaan ervan uit dat er in september, misschien eerder al, wat schepen kunnen liggen.” Zo moet de voormalige stoompont Het Zwarte Zwaantje, ingericht als speeltuinschip, in de herfst arriveren, hoopt Barone. Het schip wordt gerestaureerd en wordt dan onderdeel van het drijvende park aan de Zuidelijke Insteekhaven. “Dat is natuurlijk pas het begin, maar we zijn afhankelijk van besluiten die nog genomen moeten worden. Volgend jaar hopen we redelijk compleet te zijn.” www.youtube.com/watch?v=BzAvVFJh-HM

Vivian Rutte |  | Aangepast op

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag geen radio-uitzending Studio De Witt

De radiouitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat zaterdagochtend niet door. Dit vanwege werkzaamheden aan de radiostudio.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Van der Weijden zwemt toch door, al bijna 300.000 euro opgehaald

Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.

fotorollebollen

Gratis skaten in het park tijdens dit evenement: 'Het asfalt hier is super'

Of je nou je eigen skates meeneemt of een paar rolschaatsen gratis huurt: tijdens de bloedhete eerste avond van Rollebollen in het Dordtse Weizigtpark liep alles op rolletjes. Het skate-evenement wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en geeft iedereen de kans om gratis te skaten.

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Voormalig olympisch kampioen zwemt voor kankeronderzoek door Molenlanden

Maarten van der Weijden is maandag begonnen aan zijn laatste grote zwemtocht voor kankeronderzoek. De voormalig olympisch kampioen zwemt in totaal langs 22 steden, een route van in totaal 270 kilometer. Hij doet daarbij ook onze streek aan.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.