Dordrecht, Netherlands

Luister hier terug: Studio De Witt van zaterdag 23 september

De wekelijkse uitzending van Studio de Witt was zaterdag weer gevuld met allerlei Dordtse nieuwtjes. Het radioprogramma was tussen 10:00 uur en 13:00 uur te beluisteren op zowel DrechtstadFM als PapendrechtFM.
Corrado Francke | 23 september 2023 16:00 | Aangepast op 22 september 2023 23:35
In het eerste uur praatte presentator Ben Corino de luisteraar bij over de actualiteiten in de afgelopen week. Van interviews met Dordtenaren tot opmerkelijke gebeurtenissen in de stad en van politiek nieuws tot FC Dordrecht: allerlei onderwerpen kwamen voorbij.

Vanaf 11:00 uur was er tijd voor de hoofdgast van de uitzending, waarna het radioprogramma traditioneel werd afgesloten met ‘De Politieke Stamtafel’. Verschillende politici gingen in gesprek over het politieke nieuws.

Wie de uitzending terug wil luisteren, kan dat doen via ons SoundCloud-kanaal.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...