gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Make over Day voor Dordtse kinderen

50b09c92baa0df4ac20eb231520477e4

155 Kinderen die afhankelijk zijn van de voedselbank kregen vandaag een Make Over Day dankzij de High Five Foundation.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
"Zeker 4000 gezinnen zijn in Dordrecht afhankelijk van de voedselbank. Dat zijn er 4000 te veel." zegt Judith Holster van de High Five Foundation. "Wij zijn er als stichting voor deze kinderen in het zonnetje te zetten."

De kinderen mochten bij de Primark nieuwe kleding uitzoeken en werden daarna bij The Movies als sterren onthaald door burgemeester Wouter Kolff en ambassadeurs Karin Lambrechts en Danny Makkelie. Na de film konden de kinderen eten bij de McDonalds.

Veel kinderen komen te kort aan kleding. "Ik heb er voor gekozen om handschoenen en een muts te kopen", verteld een jongetje wie liever anoniem blijft. "Ook heb ik sokken gekocht zodat ik het niet koud krijg deze winter." "Schreinend", zegt een van de vrijwilligers. "tot mijn verbazing kwam één van de klanten naar mij toe en duwde 50 euro in mijn hand voor de stichting, ik kreeg tranen in mijn ogen." zo zegt hij. 

0987586b7f71b7257a07d0a4429ff6b8

Lees ook

20220725162648_IMG_1516 (1)

Dordtenaar (28) overleden bij ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Een 28-jarige man uit Dordrecht is maandagmiddag overleden bij een ernstig ongeluk op de A17 bij Moerdijk. Rond vier uur botste zijn bestelbus achterop een vrachtwagen. De snelweg richting Dordrecht was na het ongeluk urenlang afgesloten.

Jos verenigingsspeld

Jos (62) zet zich al 45 jaar in voor deze basketbalvereniging en krijgt onderscheiding

Groot feest bij basketbalvereniging River Trotters in Hardinxveld-Giessendam. Daar is de 62-jarige Jos Baggerman in het zonnetje gezet voor zijn 45-jarige inzet voor de club. Als blijk van waardering heeft hij een verenigingsspeld met oorkonde van de Nederlandse Basketball Bond gekregen. "Een totale verrassing."

sliedrecht baanhoek

Herstelwerkzaamheden gestart aan talud bij station Sliedrecht Baanhoek

ProRail is begonnen met de voorbereidingen voor het herstel van het talud bij station Sliedrecht Baanhoek. Langs de Parallelweg wordt het bouwterrein ingericht. Deze voorbereidingen worden nu uitgevoerd, zodat alles gereed is voordat de Papendrechtsebrug voor negen maanden wordt afgesloten.

PSX_20260703_094538

Kortstondig brand door laswerk in binnenvaartschip

De hulpdiensten zijn vrijdagochtend massaal uitgerukt voor een brand in een binnenvaartschip. Eenmaal ter plekke bleek de omvang van de brand mee te vallen en was het vuur snel uit.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met kunstverzamelaar Jan-Bart Evenboer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Jan-Bart Evenboer. Hij is kunstverzamelaar en schonk onlangs nog twee 17e-eeuwse werken aan het Dordrechts Museum.

merwedebrugrws2

Aantal vrachtwagens over Merwedebrug met 90 procent gedaald, maar buitenlandse chauffeurs ontlopen boete

Het aantal vrachtwagens dat over de Merwedebrug (A27) rijdt, is met zo'n 90 procent gedaald. Dat laat Rijkswaterstaat weten. Sinds 18 juli mogen er geen vrachtwagens en touringcars meer over de brug, omdat de brug niet veilig genoeg is voor zware voertuigen. Chauffeurs die wel over de brug rijden krijgen een boete.