gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Make over Day voor Dordtse kinderen

50b09c92baa0df4ac20eb231520477e4

155 Kinderen die afhankelijk zijn van de voedselbank kregen vandaag een Make Over Day dankzij de High Five Foundation.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
"Zeker 4000 gezinnen zijn in Dordrecht afhankelijk van de voedselbank. Dat zijn er 4000 te veel." zegt Judith Holster van de High Five Foundation. "Wij zijn er als stichting voor deze kinderen in het zonnetje te zetten."

De kinderen mochten bij de Primark nieuwe kleding uitzoeken en werden daarna bij The Movies als sterren onthaald door burgemeester Wouter Kolff en ambassadeurs Karin Lambrechts en Danny Makkelie. Na de film konden de kinderen eten bij de McDonalds.

Veel kinderen komen te kort aan kleding. "Ik heb er voor gekozen om handschoenen en een muts te kopen", verteld een jongetje wie liever anoniem blijft. "Ook heb ik sokken gekocht zodat ik het niet koud krijg deze winter." "Schreinend", zegt een van de vrijwilligers. "tot mijn verbazing kwam één van de klanten naar mij toe en duwde 50 euro in mijn hand voor de stichting, ik kreeg tranen in mijn ogen." zo zegt hij. 

0987586b7f71b7257a07d0a4429ff6b8

Lees ook

foto ongeluk def

Automobilist ramt parkeerautomaat en rijdt tuin van theater in

Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.

arjanmaatrijnmond

Transportbedrijf van Arjan in problemen door afsluiting Noordtunnel: 'Heel Nederland geraakt in de portemonnee'

De Noordtunnel, onderdeel van de A15, wordt in 2027 en 2028 twee maanden afgesloten. Dat heeft niet alleen gevolgen voor de transportsector, verwacht Arjan Maat, directeur van het gelijknamige transportbedrijf uit Alblasserdam. "Het raakt iedereen in de portemonnee."

PSX_20261028_200553

Automobilist rijdt onder invloed tegen boom

Aan de Peppelweg in Groot-Ammers is woensdagavond een auto tegen een boom gebotst. De bestuurder bleek na tests onder invloed te zijn van alcohol. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis.

Schoolplaat 1

De schoolplaat fascineert Annemarie al sinds haar vijfde: nu deelt ze haar collectie

Hij is inmiddels allang uit het klaslokaal verdwenen, maar vroeger was de schoolplaat een essentieel hulpmiddel op de basisschool. Leraren gebruikten de schoolplaat om vakken als geschiedenis, aardrijkskunde en biologie uit te leggen. Annemarie Fokker (59) raakte er als kind al door gefascineerd, bouwde een indrukwekkende verzameling op en deelt haar passie nu in het Historisch Genootschap in haar woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht.

Foto website 2

Sloopauto’s en bierkratten in je tuin: vrienden verrassen stel op trouwdag

Een niet alledaags gezicht voor de woning van Lou en Wil aan de Plantageweg in Alblasserdam. Het stel trouwt deze donderdag en alle voorbijgangers zullen dat weten ook: de voortuin van het liefdeskoppel staat vol met sloopauto’s, verkeersborden en bierkratten.

nk20261102NKS01516

FC Dordrecht komt na dramatische start net tekort tegen tien man van Jong Utrecht

FC Dordrecht heeft de belangrijke wedstrijd onderin de Keuken Kampioen Divisie tegen Jong FC Utrecht met 3-2 verloren. De Schapekoppen keken op Sportcomplex Zoudenbalch al binnen twintig minuten tegen een 3-0 achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart voor de thuisploeg werd het nog spannend, maar de gelijkmaker bleef uit.