gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Make over Day voor Dordtse kinderen

50b09c92baa0df4ac20eb231520477e4

155 Kinderen die afhankelijk zijn van de voedselbank kregen vandaag een Make Over Day dankzij de High Five Foundation.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
"Zeker 4000 gezinnen zijn in Dordrecht afhankelijk van de voedselbank. Dat zijn er 4000 te veel." zegt Judith Holster van de High Five Foundation. "Wij zijn er als stichting voor deze kinderen in het zonnetje te zetten."

De kinderen mochten bij de Primark nieuwe kleding uitzoeken en werden daarna bij The Movies als sterren onthaald door burgemeester Wouter Kolff en ambassadeurs Karin Lambrechts en Danny Makkelie. Na de film konden de kinderen eten bij de McDonalds.

Veel kinderen komen te kort aan kleding. "Ik heb er voor gekozen om handschoenen en een muts te kopen", verteld een jongetje wie liever anoniem blijft. "Ook heb ik sokken gekocht zodat ik het niet koud krijg deze winter." "Schreinend", zegt een van de vrijwilligers. "tot mijn verbazing kwam één van de klanten naar mij toe en duwde 50 euro in mijn hand voor de stichting, ik kreeg tranen in mijn ogen." zo zegt hij. 

0987586b7f71b7257a07d0a4429ff6b8

Lees ook

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.

IMG_7020

Park met Schotse hooglanders open: hekken moeten nieuwe uitbraak voorkomen

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is weer open voor wandelaars. Het park is bijna twee weken gesloten geweest, nadat de Schotse hooglanders die daar verblijven uitbraken en op de N3 terechtkwamen.

Gondel 3

Van Asterix en Obelix tot Casa de Papel: sprookjesachtige gondelvaart

Gondels met daarop het Gallische dorpje van Asterix en Obelix, de Spaanse bank uit de serie La Casa de Papel en het ballonnenhuisje uit de film Up. Het is een greep uit de vijfentwintig prachtige kunstwerken die zaterdagavond voorbijvaren op de rivier de Giessen tijdens de Gondelvaart. Iedere gondel brengt zijn eigen verhaal tot leven en trekt veel bekijks langs de kant. “Het is sprookjesachtig!”

politie

Dordtenaar vlucht door weilanden na mogelijke inbraak in Brabant

Een Dordtse man (23) is in de nacht van zondag op maandag op de vlucht geslagen voor de politie na een vermoedelijke poging tot inbraak in het Brabantse plaatsje Lepelstraat. De Dordtenaar rende daarbij door verschillende weilanden. Met behulp van een hondengeleider is hij uiteindelijk in de boeien geslagen.

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”