gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Man kijkt op verkeerde stoplicht en veroorzaakt ongeluk

46926c29c8aab707b6a3e4a5a70e7104

Op het kruispunt tussen de Galileïlaan, Talmaweg en de Hugo van Gijnweg in Dordrecht is donderdagavond een ongeluk gebeurd. Twee auto's raakten elkaar nadat één van de voertuigen door een rood licht was gereden. De bestuurders bleven ongedeerd.

Trevyn van Houwelingen |  | Aangepast op
De politie laat weten dat het om een ongeval gaat waarbij één van de chauffeurs waarschijnlijk naar het verkeerde stoplicht heeft gekeken. Daardoor reed de auto het kruispunt over en raakte een ander voertuig. Het kruispunt is door agenten gedeeltelijk afgezet en verkeer werd omgeleid.

Beide bestuurders zijn na de klap gecontroleerd door ambulancepersoneel. Geen van beide was onder invloed, ook waren er geen verwondingen. De auto's waren er minder goed aan toe. Bij beide voertuigen was er sprake van blikschade aan de voorkant. Ook was er sprake van lekkage in één van de auto's, die wagen is later weggesleept.

Onder invloed
De botsing was niet het enige incident op de Talmaweg. In de nacht werd nog een auto staande gehouden door de politie. De bestuurder vertoonde opvallend rijgedrag en bleek onder invloed in de auto te zijn gestapt. Hij is beboet.

Lees meer over:

|