Dordrecht, Netherlands

Man racet met 170 door Dordrecht

Een man van 28 is dinsdagavond aan de kant gezet, nadat hij met 170 kilometer per uur over de Laan der verenigde Naties had gereden. Op die weg mag je maar 50.
Peter Tromp | 4 januari 2017 12:19 | Aangepast op 4 januari 2017 12:19
Het rijbewijs van de man was al eerder afgenomen en ongeldig verklaard. Hij moet nu niet alleen voor de rechter verschijnen voor de snelheidsovertreding, maar ook voor rijden zonder geldig rijbewijs.

De man werd rond half tien gesnapt door agenten in een onopvallende auto. Die lieten een opvallende politiewagen komen om de snelheidsduivel aan de kant te zetten.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...