Dordrecht, Netherlands

Man racet met 170 door Dordrecht

Een man van 28 is dinsdagavond aan de kant gezet, nadat hij met 170 kilometer per uur over de Laan der verenigde Naties had gereden. Op die weg mag je maar 50.
Peter Tromp | 4 januari 2017 12:19 | Aangepast op 4 januari 2017 12:19
Het rijbewijs van de man was al eerder afgenomen en ongeldig verklaard. Hij moet nu niet alleen voor de rechter verschijnen voor de snelheidsovertreding, maar ook voor rijden zonder geldig rijbewijs.

De man werd rond half tien gesnapt door agenten in een onopvallende auto. Die lieten een opvallende politiewagen komen om de snelheidsduivel aan de kant te zetten.

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...