Dordrecht, Netherlands

Man sluit zich op in restaurant van Dordrechts Museum

De politie heeft zondagnacht een man opgepakt die zich in Art & Dining, het restaurant van het Dordrechts Museum, had ingesloten.
Jasmin Zahirovic | 19 september 2017 13:02 | Aangepast op 19 september 2017 13:02
De politie heeft zondagnacht een man opgepakt die zich in Art & Dining, het restaurant van het Dordrechts Museum, had ingesloten. De politie reageerde op een inbraakmelding, maar ter plaatse bleek dat het geen poging tot diefstal betrof. De man heeft enkele uren in het restaurant gezeten en is vervolgens in slaap gevallen. Toen hij opstond en door het restaurant ging lopen ging het alarm af.

De man heeft geen voet gezet in museum. De kunst is dus op geen enkel moment in gevaar geweest. Gertjan Schouten, hoofd publiekszaken van het museum, vermoedt dat de man op zoek was naar een gratis slaapplek.

Lees ook

Uitgeputte koe krijgt stroomstoten, Veehandelaar sleept haar weg met touw

Een veehandelaar uit Oud-Alblas claimde op zijn website dat de dierenliefde hem met de paplepel was ...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...

Explosief dat werd gevonden in Amstelwijck tot ontploffing gebracht

Het explosief uit de Tweede Wereldoorlog dat onlangs bij bodemonderzoek in de Dordtse Amstelwijck we...