Dordrecht, Netherlands

Man sluit zich op in restaurant van Dordrechts Museum

De politie heeft zondagnacht een man opgepakt die zich in Art & Dining, het restaurant van het Dordrechts Museum, had ingesloten.
Jasmin Zahirovic | 19 september 2017 13:02 | Aangepast op 19 september 2017 13:02
De politie heeft zondagnacht een man opgepakt die zich in Art & Dining, het restaurant van het Dordrechts Museum, had ingesloten. De politie reageerde op een inbraakmelding, maar ter plaatse bleek dat het geen poging tot diefstal betrof. De man heeft enkele uren in het restaurant gezeten en is vervolgens in slaap gevallen. Toen hij opstond en door het restaurant ging lopen ging het alarm af.

De man heeft geen voet gezet in museum. De kunst is dus op geen enkel moment in gevaar geweest. Gertjan Schouten, hoofd publiekszaken van het museum, vermoedt dat de man op zoek was naar een gratis slaapplek.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Maatschappelijke organisaties kijken uit naar nieuwe plek: keihard nodig

Meerdere maatschappelijke organisaties in Ridderkerk krijgen een gezamenlijke plek aan de Havenstraa...

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...