gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

6ff89173d4a7b78d53bcf7078369b290

Een dief heeft afgelopen zomervakantie toegeslagen bij de Hans Petrischool in Dordrecht. Hij brak de kluis open en nam daar 1500 euro uit mee. Met de pinpas van de school pinde hij vervolgens op diverse plekken, waaronder een Ajax-winkel in Amsterdam.

Redactie Streekomroep | Bureau Rijnmond |  | Aangepast op
Beelden van de man zijn donderdagavond getoond in het opsporingsprogramma Bureau Rijnmond, dat wordt uitgezonden op TV Rijnmond. Daarop is te zien dat de man, gekleed in een blauw-oranje trui van het Nederlands elftal, op woensdag 23 juli rond 11.00 uur de school binnenkomt en vervolgens gericht te werk gaat.

“Wij denken dat de man kennis heeft gehad van de kluis van de school en ook waar de pinpas zich bevond”, aldus een woordvoerder van de politie.

Op de dag van de inbraak en op maandag 29 juli pint de man bij verschillende geldautomaten in Rotterdam. Hij haalt daarbij voor in totaal 4000 euro uit de muur. Ook gebruikt hij de pas om een aankoop in een Ajax-fanshop in Amsterdam mee te betalen.

De politie vraagt mensen die de man herkennen, om zich te melden. Dat kan ook anoniem.

Lees meer over:

Lees ook

speld-768x511

Karoline Prins ontvangt zilveren gemeentespeld voor inzet voor kwetsbare moeders en baby’s

Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.

politie 01

Twee aanhoudingen na melding schietpartij

De politie heeft zaterdagavond twee mensen opgepakt na een melding van een schietpartij in Papendrecht. Het gaat om een 45-jarige man en een minderjarige, beiden uit Papendrecht.

nepagentomroepmaxpolitie

Minderjarige nepagent licht oudere vrouw op en verstopt buit in onderbroek

In Dordrecht zijn twee nepagenten aangehouden. Het gaat om een 16-jarige jongen en een 18-jarige man uit Rotterdam. Ze sloegen donderdag toe in Tilburg bij een oudere vrouw, die haar pinpas en -code had afgestaan. De buit werd teruggevonden in de onderbroek van één van de verdachten.

FOTO THUMB toeristengids

Toeristen rondleiden in eigen stad: zo vergaat Megan dat

Varen langs historische panden en vertellen over de geschiedenis van de stad. Als inwoner van Dordrecht lijkt dát Megan op het lijf geschreven. Hoe zou zij het doen als toeristengids? In deze laatste aflevering van onze zomerserie stapt zij aan boord bij gids Ysha Raamstijn om de fijne kneepjes van het vak te leren.

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

coalitiepapendrecht

PVV niet in nieuw college Papendrecht? 'Politiek niet uit te leggen'

De PVV is uitgespeeld in de coalitievorming in Papendrecht. Dat zegt Nikita de Ruiter, fractievoorzitter van de partij die bij de afgelopen gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen kreeg. Volgens De Ruiter wordt de PVV buiten de coalitie gehouden en zijn nu zes andere partijen met elkaar in gesprek om te kijken of zij formatiegesprekken kunnen gaan voeren.