Dordrecht, Netherlands

Man vast na vernielen bushokje

Een inwoner van Dordrecht zit vast op het politiebureau na het vernielen van een bushokje gisteren op het Leerpark. De politie onderzoekt nog wat er precies is gebeurd.
Peter Tromp | 19 februari 2015 10:08 | Aangepast op 19 februari 2015 10:08
De man van 22 zou aan het begin van de middag een ruit van de abri kapot hebben getrapt. Zelf zegt hij dat hij aan de achterzijde tegen de ruit leunde en dat die toen versplinterde. In het hokje stonden drie jonge vrouwen uit Papendrecht. Zij raakten niet gewond.
Het is voor de politie nog niet duidelijk of er sprake is van vernieling of dat de ruit niet goed vast heeft gezeten. De man zit daarom nog steeds vast. Als hij de ruit moedwillig kapot heeft gemaakt, kan hij een boete krijgen of een oproep om voor de rechter te verschijnen.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...