gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Marcel S. blijft betrokkenheid dood zoon Diego ontkennen

34a8b01ac53a5225f7e3955f72a7b4b7

Marcel S. moest zich dinsdagavond 19 juni verantwoorden tegenover de rechtbank in Rotterdam. Nog steeds ontkent hij dat hij zijn zoontje Diego heeft gewurgd.

Alka Goos |  | Aangepast op
Volgens het OM wijst alles erop dat S. schuldig is. Zo is zijn DNA aangetroffen in de hals van Diego en schreef hij een afscheidsbrief waarin hij zegt dat Diego het ook zo had gewild. Toch beweert S. dat hij op de bank lag te slapen en iemand anders in de tussentijd zijn zoontje om het leven heeft gebracht. 

S. beweerd dat hij een angststoornis heeft, maar deskundigen twijfelen hier aan. Wel heeft een psychologe aangegeven dat S. ging geloven in een complot tegen hem. Hiermee stellen deskundigen vast dat S. narcistische trekken heeft en snel woede uitbarstingen kan krijgen.

Noella Baegen, de moeder van Diego, sprak gisteren ook in de rechtbank. Voor het eerst stond zij weer oog in oog met de vader van haar kind. Volgens live-verslag van RTV Rijnmond heeft zij toegegeven altijd haar hand boven het hoofd van S. te hebben gehouden en staat de dood van Diego in verband met het feit dat zij bij haar man is weggegaan. Het zou dus gaan om een wraak actie. 

Donderdag 21 juni wordt de strafeis bekend gemaakt. Het gehele live-verslag van RTV Rijnmond is hier terug te lezen




Lees ook

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.

lottevandrunen1

Lotte van Drunen wint in eigen land: 'Dit betekent veel'

Lotte van Drunen is naar de derde plaats geklommen in het wereldkampioenschap motorcross. De Sliedrechtse wist beide manches van haar thuisrace in Arnhem te winnen.

nk20260905NKS01972

Bij FC Dordrecht is iedereen het erover eens: ‘Dit is een schandalige prestatie’

Voor het tweede duel op rij kreeg FC Dordrecht zes tegengoals om de oren. De gatenkaas achterin vormde de basis van de 3-6 nederlaag zaterdag tegen Jong AZ, dat beduidend efficiënter was in het foutenfestival.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

molentransport

Niet voor angsthazen: een kilometer in z'n achteruit met meterslange molenwieken

Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.