gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Marcel S. blijft betrokkenheid dood zoon Diego ontkennen

34a8b01ac53a5225f7e3955f72a7b4b7

Marcel S. moest zich dinsdagavond 19 juni verantwoorden tegenover de rechtbank in Rotterdam. Nog steeds ontkent hij dat hij zijn zoontje Diego heeft gewurgd.

Alka Goos |  | Aangepast op
Volgens het OM wijst alles erop dat S. schuldig is. Zo is zijn DNA aangetroffen in de hals van Diego en schreef hij een afscheidsbrief waarin hij zegt dat Diego het ook zo had gewild. Toch beweert S. dat hij op de bank lag te slapen en iemand anders in de tussentijd zijn zoontje om het leven heeft gebracht. 

S. beweerd dat hij een angststoornis heeft, maar deskundigen twijfelen hier aan. Wel heeft een psychologe aangegeven dat S. ging geloven in een complot tegen hem. Hiermee stellen deskundigen vast dat S. narcistische trekken heeft en snel woede uitbarstingen kan krijgen.

Noella Baegen, de moeder van Diego, sprak gisteren ook in de rechtbank. Voor het eerst stond zij weer oog in oog met de vader van haar kind. Volgens live-verslag van RTV Rijnmond heeft zij toegegeven altijd haar hand boven het hoofd van S. te hebben gehouden en staat de dood van Diego in verband met het feit dat zij bij haar man is weggegaan. Het zou dus gaan om een wraak actie. 

Donderdag 21 juni wordt de strafeis bekend gemaakt. Het gehele live-verslag van RTV Rijnmond is hier terug te lezen




Lees ook

IMG_9135

handhaving

Van enkele boa’s tot groot team met bodycams: verschillen per gemeente groot

Minder zichtbaarheid op straat, meldingen die langer blijven liggen of andere prioriteiten stellen. Diverse gemeenten in onze streek hebben te weinig boa’s om al het gewenste werk uit te voeren. Dat blijkt uit een rondgang van de streekomroepen en Rijnmond. Andere gemeenten geven juist aan voldoende handhavers te hebben. Ook als het gaat om bescherming van de boa’s worden er door gemeenten verschillende keuzes gemaakt.

businkoverval

Overval op juwelier, daders gevlucht op fatbike

Een juwelier op de Voorstraat in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Wat er precies is buitgemaakt, is nog niet duidelijk.

gebroedersdewitt

Tientallen mensen herdenken moord op gebroeders De Witt: 'Hun nalatenschap ook nu nog van betekenis'

Tientallen belangstellenden hebben donderdagavond de herdenking van de moord op de gebroeders De Witt bijgewoond op de Visbrug in Dordrecht. Het was de tiende keer dat stil werd gestaan bij deze gebeurtenis, die al in 1672 plaatsvond.

PSX_20260914_073811

Automobilist botst tegen betonblok bij pont

Een automobilist is maandagochtend tegen een betonblok gebotst bij de veerpont in Dordrecht. De man kon geen kant op omdat een omvergereden verkeersbord tegen de bestuurdersdeur kwam. Nadat iemand het bord had weggeduwd, kon de man uit zijn auto stappen.

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.

thumb artikel baggermuseum

Elke werkt in het Baggermuseum en weet alles over de klei

Iedere zaterdagmiddag kun je bij het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht met je poten in de klei staan. Ondanks dat medewerkster Elke dat niet vaak doet, is ze wel fanatiek bezig met de organisatie van het museum. Monique krijgt een kijkje in de keuken en komt erachter dat je als medewerker niet alleen maar gasten verwelkomt.