gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Marcel S. blijft betrokkenheid dood zoon Diego ontkennen

34a8b01ac53a5225f7e3955f72a7b4b7

Marcel S. moest zich dinsdagavond 19 juni verantwoorden tegenover de rechtbank in Rotterdam. Nog steeds ontkent hij dat hij zijn zoontje Diego heeft gewurgd.

Alka Goos |  | Aangepast op
Volgens het OM wijst alles erop dat S. schuldig is. Zo is zijn DNA aangetroffen in de hals van Diego en schreef hij een afscheidsbrief waarin hij zegt dat Diego het ook zo had gewild. Toch beweert S. dat hij op de bank lag te slapen en iemand anders in de tussentijd zijn zoontje om het leven heeft gebracht. 

S. beweerd dat hij een angststoornis heeft, maar deskundigen twijfelen hier aan. Wel heeft een psychologe aangegeven dat S. ging geloven in een complot tegen hem. Hiermee stellen deskundigen vast dat S. narcistische trekken heeft en snel woede uitbarstingen kan krijgen.

Noella Baegen, de moeder van Diego, sprak gisteren ook in de rechtbank. Voor het eerst stond zij weer oog in oog met de vader van haar kind. Volgens live-verslag van RTV Rijnmond heeft zij toegegeven altijd haar hand boven het hoofd van S. te hebben gehouden en staat de dood van Diego in verband met het feit dat zij bij haar man is weggegaan. Het zou dus gaan om een wraak actie. 

Donderdag 21 juni wordt de strafeis bekend gemaakt. Het gehele live-verslag van RTV Rijnmond is hier terug te lezen. 




Lees ook

politie 01

Twee aanhoudingen na melding schietpartij

De politie heeft zaterdagavond twee mensen opgepakt na een melding van een schietpartij in Papendrecht. Het gaat om een 45-jarige man en een minderjarige, beiden uit Papendrecht.

FOTO IJSBOER

‘Wie goed zorgt voor de koeien, krijgt het lekkerste ijs’

Wat is het geheim van lekker ijs? Als je het aan Jannette den Boer in Giessenburg vraagt, is daar maar één antwoord mogelijk: goede zorg voor haar koeien. De 180 exemplaren waar zij en haar man Laurens voor zorgen staan aan de basis van hun zelfgemaakte boerenijs.

businkoverledenpersoon

Politie vindt overleden persoon in huis

In een huis aan de Pluvierstraat in Dordrecht is zondagavond een overleden persoon gevonden. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk.

moldor

Dordrecht zet in op gezamenlijke vuurwerkshow, verenigingen en clubs krijgen geen vergunning

De gemeente Dordrecht gaat voor de jaarwisseling geen vergunningen voor een vuurwerkshow verlenen aan clubs en verenigingen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in de uitzending van 'In Gesprek Met' op TV Rijnmond. Met die beslissing sluit Dordt zich aan bij tal van andere gemeenten in de regio.

Sara bij Jetten foto David Mingelen

Chronisch zieke Sara (11) praat met premier Rob Jetten: 'Hij zei dat hij er iets mee gaat doen'

De chronisch zieke Sara Verbrugge (11) uit Dordrecht heeft deze week gesproken met premier Rob Jetten over zeldzame ziektes en de problemen waar mensen met een beperking dagelijks tegenaan lopen. "Ik vond de premier heel aardig en hij zei ook dat hij er iets mee ging doen."

politie ontvoering

Vrouw (20) ontvoerd en familie vastgebonden: daders nog spoorloos

De politie is nog steeds op zoek naar de daders van een ontvoering in Papendrecht. Het gaat om in totaal vier of vijf mannen, waarvan er twee eind juli een 20-jarige vrouw in de buurt van Papendrecht ontvoerden. De anderen zouden daarna de woning van de vrouw aan de Rotterdamse Prinsenlaan zijn binnenvallen.