gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Marcel S. blijft betrokkenheid dood zoon Diego ontkennen

34a8b01ac53a5225f7e3955f72a7b4b7

Marcel S. moest zich dinsdagavond 19 juni verantwoorden tegenover de rechtbank in Rotterdam. Nog steeds ontkent hij dat hij zijn zoontje Diego heeft gewurgd.

Alka Goos |  | Aangepast op
Volgens het OM wijst alles erop dat S. schuldig is. Zo is zijn DNA aangetroffen in de hals van Diego en schreef hij een afscheidsbrief waarin hij zegt dat Diego het ook zo had gewild. Toch beweert S. dat hij op de bank lag te slapen en iemand anders in de tussentijd zijn zoontje om het leven heeft gebracht. 

S. beweerd dat hij een angststoornis heeft, maar deskundigen twijfelen hier aan. Wel heeft een psychologe aangegeven dat S. ging geloven in een complot tegen hem. Hiermee stellen deskundigen vast dat S. narcistische trekken heeft en snel woede uitbarstingen kan krijgen.

Noella Baegen, de moeder van Diego, sprak gisteren ook in de rechtbank. Voor het eerst stond zij weer oog in oog met de vader van haar kind. Volgens live-verslag van RTV Rijnmond heeft zij toegegeven altijd haar hand boven het hoofd van S. te hebben gehouden en staat de dood van Diego in verband met het feit dat zij bij haar man is weggegaan. Het zou dus gaan om een wraak actie. 

Donderdag 21 juni wordt de strafeis bekend gemaakt. Het gehele live-verslag van RTV Rijnmond is hier terug te lezen. 




Lees ook

foto eerste overval juwelier van leeuwen

Jongen (17) aangehouden na overval juwelier in Dordtse binnenstad

De politie heeft een 17-jarige jongen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een overval op de Dordtse juwelier Van Leeuwen. De winkel werd de afgelopen weken twee keer overvallen: de jongen is nu aangehouden voor de eerste overval.

treindordt

'Zorgwekkende situatie': politie pakt dronken ouders op die met baby in trein zitten

De politie heeft afgelopen weekend twee dronken ouders opgepakt in de trein. Zij hadden hun kindje van nog geen jaar oud bij zich, maar waren niet in staat om voor het kind te zorgen. Agenten spreken over een "zorgwekkende situatie".

IMG_7020

Park met Schotse hooglanders open: hekken moeten nieuwe uitbraak voorkomen

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is weer open voor wandelaars. Het park is bijna twee weken gesloten geweest, nadat de Schotse hooglanders die daar verblijven uitbraken en op de N3 terechtkwamen.

moldor

Dordrecht zet in op gezamenlijke vuurwerkshow, verenigingen en clubs krijgen geen vergunning

De gemeente Dordrecht gaat voor de jaarwisseling geen vergunningen voor een vuurwerkshow verlenen aan clubs en verenigingen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in de uitzending van 'In Gesprek Met' op TV Rijnmond. Met die beslissing sluit Dordt zich aan bij tal van andere gemeenten in de regio.

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.

FOTO IJSBOER

‘Wie goed zorgt voor de koeien, krijgt het lekkerste ijs’

Wat is het geheim van lekker ijs? Als je het aan Jannette den Boer in Giessenburg vraagt, is daar maar één antwoord mogelijk: goede zorg voor haar koeien. De 180 exemplaren waar zij en haar man Laurens voor zorgen staan aan de basis van hun zelfgemaakte boerenijs.