gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Marcel S. blijft betrokkenheid dood zoon Diego ontkennen

34a8b01ac53a5225f7e3955f72a7b4b7

Marcel S. moest zich dinsdagavond 19 juni verantwoorden tegenover de rechtbank in Rotterdam. Nog steeds ontkent hij dat hij zijn zoontje Diego heeft gewurgd.

Alka Goos |  | Aangepast op
Volgens het OM wijst alles erop dat S. schuldig is. Zo is zijn DNA aangetroffen in de hals van Diego en schreef hij een afscheidsbrief waarin hij zegt dat Diego het ook zo had gewild. Toch beweert S. dat hij op de bank lag te slapen en iemand anders in de tussentijd zijn zoontje om het leven heeft gebracht. 

S. beweerd dat hij een angststoornis heeft, maar deskundigen twijfelen hier aan. Wel heeft een psychologe aangegeven dat S. ging geloven in een complot tegen hem. Hiermee stellen deskundigen vast dat S. narcistische trekken heeft en snel woede uitbarstingen kan krijgen.

Noella Baegen, de moeder van Diego, sprak gisteren ook in de rechtbank. Voor het eerst stond zij weer oog in oog met de vader van haar kind. Volgens live-verslag van RTV Rijnmond heeft zij toegegeven altijd haar hand boven het hoofd van S. te hebben gehouden en staat de dood van Diego in verband met het feit dat zij bij haar man is weggegaan. Het zou dus gaan om een wraak actie. 

Donderdag 21 juni wordt de strafeis bekend gemaakt. Het gehele live-verslag van RTV Rijnmond is hier terug te lezen




Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-08 at 12.29.43

Dordtse buurtbeweging Groene Buur genomineerd voor Gouden Eekhoorn Award

Buurtbeweging Groene Buur maakt kans op een ASN Gouden Eekhoorn Award. Het initiatief is één van de tien finalisten van de landelijke prijs voor mensen en organisaties die bijdragen aan een mooiere toekomst. Ook in Dordrecht is Groene Buur actief. De lokale coördinator Leanne Stange hoopt vooral dat de nominatie meer Dordtenaren enthousiast maakt om met groen aan de slag te gaan.

Simav-48

3D-spel van molenstichting genomineerd voor prijs

Molenstichting SIMAV (Stichting tot Instandhouding van Molens in de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden) is genomineerd voor de VriendenLoterij Molenprijs 2026. De stichting maakt kans op 50.000 euro met het educatieve project ‘Waar is de molenaar?’. Vanaf deze woensdag kan het publiek op het 3D-spel van SIMAV stemmen.

politieberichtrid

Automobilist slaat al spookrijdend op de vlucht voor politie en crasht in wijk

De politie in Ridderkerk heeft een automobilist van de weg geplukt, die al rijdend lachgas aan het gebruiken was. In zijn vlucht voor de politie reed hij met snelheden van meer dan 100 kilometer per uur door het dorp, waarbij ternauwernood een botsing met een lijnbus werd voorkomen.

merwedebrugrws2

Ruim dertig boetes op eerste dag handhavingsactie Merwedebrug

Op de eerste dag van de handhavingsactie op de Merwedebrug zijn 34 boetes uitgedeeld, meldt Rijkswaterstaat aan Omroep Brabant. Sinds halverwege juli mogen vrachtwagens en touringcars niet over de verzwakte brug, maar dat verbod werd dagelijks door honderden bestuurders genegeerd.

politiestock

Dordtenaar raakt gewond bij schietpartij in Breda

Een 20-jarige Dordtenaar is in de nacht van zaterdag op zondag gewond geraakt bij een schietpartij in Breda. Het slachtoffer werd beschoten op de Tolbrugstraat en is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.