Dordrecht, Netherlands

Marjonijn verzamelt alles van Nijntje

Sleutelhangers, boekjes, knuffels, dekbed en servies. Je kan het zo gek niet bedenken of Marjolein, of Marjonijn zoals vrienden zeggen, heeft het wel in huis. Waar het 23 jaar geleden in de babykamer van haar zoon begon, staat nu het huis redelijk vol.
Dennis Koorevaar | 22 mei 2019 18:10 | Aangepast op 22 mei 2019 18:10
Via via, kwam uiteindelijk het SBS-programma Verzamelkoorts over de vloer. En samen met Kim-Lian van der Meij ging Marjonijn eens door haar verzameling heen.

Vanaf het moment dat Kim-Lian aanbelde was het al gezellig. Ze hebben boekjes gelezen en belandde uiteindelijk op bed tussen de knuffels. Later op de dag zijn ze nog naar het Nijntje museum geweest in Utrecht.

Er is nog iets wat op haar verlanglijstje staat. Namelijk Nijntje naar de Dierentuin. Die heeft ze al in dertig verschillende talen, maar zou hem graag nog in het Hebreeuws willen hebben.

Verzamelkoorts, met de verzameling van Marjolein, wordt maandag 27 mei uitgezonden om 21:30 uur op SBS6.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...