Dordrecht, Netherlands

Marjonijn verzamelt alles van Nijntje

Sleutelhangers, boekjes, knuffels, dekbed en servies. Je kan het zo gek niet bedenken of Marjolein, of Marjonijn zoals vrienden zeggen, heeft het wel in huis. Waar het 23 jaar geleden in de babykamer van haar zoon begon, staat nu het huis redelijk vol.
Dennis Koorevaar | 22 mei 2019 18:10 | Aangepast op 22 mei 2019 18:10
Via via, kwam uiteindelijk het SBS-programma Verzamelkoorts over de vloer. En samen met Kim-Lian van der Meij ging Marjonijn eens door haar verzameling heen.

Vanaf het moment dat Kim-Lian aanbelde was het al gezellig. Ze hebben boekjes gelezen en belandde uiteindelijk op bed tussen de knuffels. Later op de dag zijn ze nog naar het Nijntje museum geweest in Utrecht.

Er is nog iets wat op haar verlanglijstje staat. Namelijk Nijntje naar de Dierentuin. Die heeft ze al in dertig verschillende talen, maar zou hem graag nog in het Hebreeuws willen hebben.

Verzamelkoorts, met de verzameling van Marjolein, wordt maandag 27 mei uitgezonden om 21:30 uur op SBS6.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft vrijdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld teg...

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...

Kunst saai? Aaibare muur en discobol in tentoonstelling bewijzen van niet

Kunst moet voor kinderen een stuk aantrekkelijker worden, dachten ze bij het Dordrechts Museum. De n...