Dordrecht, Netherlands

Marsbeoordeling Avondvierdaagse verleden tijd

Extra netjes lopen en meer liedjes zingen, de tweede avond van de Avondvierdaagse stond traditiegetrouw in het teken van de marsbeoordeling. Sinds vorig jaar is die verdwenen.
Petra Scheurwater | 7 juni 2017 11:42 | Aangepast op 7 juni 2017 11:42
"Er waren geen echte prijslopers meer. Nog maar een enkele vereniging loopt voor de prijzen. Dan zijn het dus elke jaar dezelfde die de prijs krijgen en dat doen we dus niet."

Tijdens de marsbeoordeling werd er gelet op de kleding en netheid van lopen. Vanavond staat de tweede avond van de Avondvierdaagse op het programma, waarbij er gehoopt wordt op beter weer dan

Lees ook

Milana en Fabiënne gaan in de vakantie naar de Zomerschool: 'We zijn nu al beste vriendinnen'

De meeste basisschoolleerlingen genieten nog van twee weken zomervakantie, maar op het terrein van b...

Zorg Dubbelmonde sterk verbeterd, nog wel hoge werkdruk en ongeordende dossiers

De zorg bij woonzorgcentrum Dubbelmonde is er sterk op vooruit gegaan, blijkt na onderzoek van de In...

Voorbereidende werkzaamheden renovatie Papendrechtsebrug starten bijna

De grootschalige renovatie van de Papendrechtsebrug begint over elf maanden, maar de voorbereidende ...

Petra's vader kwam om in Nederlands-Indië: 'Hij liet zijn leven voor vrijheid en veiligheid’

Sliedrecht hield dit jaar op 15 augustus voor het eerst een herdenking voor de slachtoffers in voorm...

Let op: N3 ook deze week aantal nachten dicht

Automobilisten die maandag- en dinsdagavond de weg op gaan, moeten rekening houden met een afsluitin...

FC Dordrecht meteen succesvol buitenshuis: ‘We hebben meerdere wapens’

De eerste uitwedstrijd van FC Dordrecht leverde meteen de volle buit op, ten koste van MVV: 0-1. De ...