Dordrecht, Netherlands

Martin Jarrie toont werk paar dagen in Villa Augustus

De Franse kunstenaar Martin Jarrie houdt een korte expositie in galerie Herfst in Villa Augustus. Het is de tweede keer dat hij daar exposeert.
Aike van den Heuvel | 21 december 2018 16:00 | Aangepast op 21 december 2018 16:00
De Parijse kunstenaar en illustrator maakt schilderijen, gouaches en piepkleine illustraties. Er zijn veel portretten te zien van fruit en groente (en daarom zijn ze bij Villa Augustus zo gecharmeerd van zijn werk). Maar daarnaast zijn er nog fantasietekeningen van hem te zien.


De werken van Jarrie zijn te zien in kamer 24 van Villa Augustus, die voor de gelegenheid is omgedoopt in galerie Herfst en zijn nog tot en met komende zondag te zien.

Meest gelezen

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...