Dordrecht, Netherlands

Martin Jarrie toont werk paar dagen in Villa Augustus

De Franse kunstenaar Martin Jarrie houdt een korte expositie in galerie Herfst in Villa Augustus. Het is de tweede keer dat hij daar exposeert.
Aike van den Heuvel | 21 december 2018 16:00 | Aangepast op 21 december 2018 16:00
De Parijse kunstenaar en illustrator maakt schilderijen, gouaches en piepkleine illustraties. Er zijn veel portretten te zien van fruit en groente (en daarom zijn ze bij Villa Augustus zo gecharmeerd van zijn werk). Maar daarnaast zijn er nog fantasietekeningen van hem te zien.


De werken van Jarrie zijn te zien in kamer 24 van Villa Augustus, die voor de gelegenheid is omgedoopt in galerie Herfst en zijn nog tot en met komende zondag te zien.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...