Dordrecht, Netherlands

Martin Jarrie toont werk paar dagen in Villa Augustus

De Franse kunstenaar Martin Jarrie houdt een korte expositie in galerie Herfst in Villa Augustus. Het is de tweede keer dat hij daar exposeert.
Aike van den Heuvel | 21 december 2018 16:00 | Aangepast op 21 december 2018 16:00
De Parijse kunstenaar en illustrator maakt schilderijen, gouaches en piepkleine illustraties. Er zijn veel portretten te zien van fruit en groente (en daarom zijn ze bij Villa Augustus zo gecharmeerd van zijn werk). Maar daarnaast zijn er nog fantasietekeningen van hem te zien.


De werken van Jarrie zijn te zien in kamer 24 van Villa Augustus, die voor de gelegenheid is omgedoopt in galerie Herfst en zijn nog tot en met komende zondag te zien.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Taakstraf voor Dordtenaar (51) die drugslab runde

De man die in een bedrijfspand aan de Rijksstraatweg in Dordrecht een drugslab runde, is veroordeeld...

Vier zeges op rij voor FC Dordrecht, huurlingen zijn goud waard

FC Dordrecht had sinds 2019 niet meer bij Jong AZ gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering ...

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

In de gemeente Molenlanden is er veel ophef over de mogelijke komst van een nieuwe opvanglocatie voo...

Amarise (10) heeft zeldzame spierziekte, rolstoelbus zou helpen: ‘We tillen ons een hernia’

Het Dordtse gezin Fledderman is een crowdfundig gestart, in de hoop een rolstoelbus bij elkaar te sp...

Reeks autobranden houdt aan: Range Rover in vlammen op

Een auto is in de nacht van zondag in maandag verwoest door brand in Dordrecht. Dat gebeurde even vo...

Minder intercity's tussen Dordrecht en Rotterdam

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam Centraal moesten maandagochtend rekening houden met vertragi...