Dordrecht, Netherlands

Martin Jarrie toont werk paar dagen in Villa Augustus

De Franse kunstenaar Martin Jarrie houdt een korte expositie in galerie Herfst in Villa Augustus. Het is de tweede keer dat hij daar exposeert.
Aike van den Heuvel | 21 december 2018 16:00 | Aangepast op 21 december 2018 16:00
De Parijse kunstenaar en illustrator maakt schilderijen, gouaches en piepkleine illustraties. Er zijn veel portretten te zien van fruit en groente (en daarom zijn ze bij Villa Augustus zo gecharmeerd van zijn werk). Maar daarnaast zijn er nog fantasietekeningen van hem te zien.


De werken van Jarrie zijn te zien in kamer 24 van Villa Augustus, die voor de gelegenheid is omgedoopt in galerie Herfst en zijn nog tot en met komende zondag te zien.

Meest gelezen

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Gegil, bloed en duistere muziek: deze speeltuin is tijdens Halloween een griezelige plek

Van versierde pompoenen tot Trick or Treat: speeltuin Stadspolders was tijdens Halloween het toneel ...

Opening Dordtse Spuihavengarage opnieuw uitgesteld

De Spuihavengarage in Dordrecht gaat weken later open dan eerder de bedoeling was. Aanvankelijk zou ...

Rijkswaterstaat voert kentekenonderzoek uit op A16: waar komen bestuurders vandaan?

Rijkswaterstaat voert dinsdag een onderzoek uit naar weggebruik op de A16 tussen Ridderkerk en Hendr...

Dordts raadslid Ruby Pichel splitst van Forum voor Democratie: ‘Ik heb het lang en goed overwogen’

Ruby Pichel heeft besloten om af te splitsen van de partij Forum voor Democratie, die ze tot vorige...

DrechtStadLoop haalt 15 duizend euro op voor sportruimte kankerpatiënten

“Dat de DrechtStadLoop het goed doet, dat is duidelijk”, besluit bestuurslid Maurice Laparlière. Een...

De Plucheplakkers vieren 100e podcast met twee oude bekenden

De Plucheplakkers hebben de honderdste aflevering bereikt! Daarom vinden Arco Bomgaars (AD/De Dordte...