Dordrecht, Netherlands

Martin Jarrie toont werk paar dagen in Villa Augustus

De Franse kunstenaar Martin Jarrie houdt een korte expositie in galerie Herfst in Villa Augustus. Het is de tweede keer dat hij daar exposeert.
Aike van den Heuvel | 21 december 2018 16:00 | Aangepast op 21 december 2018 16:00
De Parijse kunstenaar en illustrator maakt schilderijen, gouaches en piepkleine illustraties. Er zijn veel portretten te zien van fruit en groente (en daarom zijn ze bij Villa Augustus zo gecharmeerd van zijn werk). Maar daarnaast zijn er nog fantasietekeningen van hem te zien.


De werken van Jarrie zijn te zien in kamer 24 van Villa Augustus, die voor de gelegenheid is omgedoopt in galerie Herfst en zijn nog tot en met komende zondag te zien.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...