Dordrecht, Netherlands

Mediteren op het Statenplein

Even lekker tot jezelf komen in een drukke stad? Dat kan zondag op het Statenplein, er wordt daar een heuse meditatiesessie gehouden. En wel op de Qigong manier.
Petra Scheurwater | 8 september 2016 18:57 | Aangepast op 8 september 2016 18:57
Bij deze Chinese meditatievorm ga je niet in kleermakerszit op zoek naar jezelf. Er worden oefeningen gedaan, waarbij je je lichaamsdelen volgens een patroon beweegt.

René Kerkhoven organiseert de meditatiesessie als vervolg op zijn twee eerdere ludieke events: 'Badderen in de binnenstad', wat in de fontein op het Statenplein plaats vond en een hangmattenmiddag in het Perenlaantje in Hendrik-Ido-Ambacht. De meditatiesessie vindt zondag vanaf 12:00 uur plaats.

Lees ook

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...