Dordrecht, Netherlands

Meepraten over duurzaamheid

De lokale politiek organiseert donderdag 6 oktober een thema-avond over duurzaamheid. Centrale vraag is hoe de doelstellingen alsnog gehaald kunnen worden. Onlangs bleek uit rapportages dat de duurzaamheidsambities met de huidige inzet onbereikbaar zijn.
Peter Tromp | 27 september 2016 14:40 | Aangepast op 27 september 2016 14:40
De gemeente wil in 2020 20 procent van de in Dordrecht benodigde energie duurzaam opwekken. In 2050 moet dat lukken voor alle energie. Tijdens de thema-avond worden de rapportages toegelicht waaruit blijkt dat er wat moet gebeuren om die doelstellingen te halen.


De avond is bedoeld voor raadsleden en inwoners. De gemeente wil dat ook vooral de jeugd meepraat.


De avond wordt gehouden in de Duurzaamheidswinkel in Berckepoort aan de Voorstraat 220. Het programma begint om 20.00 uur. De zaal is een uur eerder al open. Aanmelden is niet nodig. De bijeenkomst duurt tot 22.00 uur.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Lees ook

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...