gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Merkwaardige avond in Maastricht: MVV - FC Dordrecht definitief gestaakt

89c32dc876d2d5451a0661711d248dec.jpg

De wedstrijd tussen MVV en FC Dordrecht is vrijdagavond definitief gestaakt. Het duel lag twee keer stil: eerst zochten de aanhangers van beide teams de confrontatie met elkaar, daarna viel er een thuissupporter volgens omstanders een paar meter naar beneden. Die is afgevoerd naar het ziekenhuis.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het oponthoud gebeurde in de slotfase van de wedstrijd, bij een 1-3 tussenstand in het voordeel van FC Dordrecht. Aanhangers van beide ploegen wilden elkaar opzoeken, maar de hekken en stewards verhinderden dat. Na een afkoelingsperiode van een paar minuten kon er weer gevoetbald worden, al was dat maar voor even. Een MVV-fan die op een railing stond, viel naar beneden en moest door ambulancepersoneel worden afgevoerd naar het ziekenhuis.

'Als jullie dat doen, is het respectloos'
Na een onderbreking van drie kwartier werd in eerste instantie besloten dat de wedstrijd zou worden uitgespeeld, maar de harde kern van MVV stak daar een stokje voor. "Zij zeiden: als jullie dat doen, is het respectloos voor die jongen", laten bronnen binnen FC Dordrecht weten.

De ploeg nam daarom geen risico en kwam al niet meer het veld op voor een warming-up. MVV deed dat wel, maar kon enkele minuten later ook weer de kleedkamer in.

Volgens FC Dordrecht was de gewonde man één van de aanstichters van de ongeregeldheden, maar een woordvoerder van MVV kan dat niet bevestigen. Het slachtoffer viel in elk geval van de tribune, waarna hij kort daarop in elkaar zakte.
De wedstrijd zou dus worden uitgespeeld bij een 1-3 stand, maar de vriendengroep van de gewonde man was het niet met deze beslissing eens. De woordvoerder van MVV meldt dat deze aanhangers daarom dreigden om het duel definitief te staken. “De scheidsrechter koos voor de veiligheid van de spelers. Daarom werd er niet meer gevoetbald.
Zorgeloze avond
Het is nog onduidelijk of en wanneer het resterende deel van de wedstrijd wordt uitgespeeld. Het leek een nagenoeg zorgeloze avond te worden voor de ploeg: voor rust scoorde FC Dordrecht drie keer door doelpunten van Mathis Suray, Ilias Sebaoui en een eigen goal van MVV-goalie Romain Matthys. In de tweede helft deed Dailon Livramento nog wel wat terug, maar een comeback leek niet meer in de maak.

Lees meer over:

Lees ook

fotopersburobusinkdordt.jpg

Zwaargewonde bij bedrijfsongeluk in Dordrecht

Bij een bedrijfsongeval op industrieterrein Dordtse Kil III in Dordrecht is donderdagochtend iemand zwaargewond geraakt. Volgens een woordvoerder van de politie zou er iets op zijn voet zijn gevallen.

plucheplakkers

Welgemeend advies van de Plucheplakkers voor deze FC Dordrecht-middenvelders

FC Dordrecht is uitgespeeld in de Keuken Kampioen Divisie. Na het 4-1 verlies bij Almere City kan de ploeg van trainer Dirk Kuijt alleen nog tiende, elfde of twaalfde worden. De Plucheplakkers maken na de nederlaag in Flevoland de balans op.

IMG_1819.jpeg

Gloednieuw azc in Dordrecht klaar voor opvang van 580 vluchtelingen

De eerste 200 van de in totaal 580 asielzoekers krijgen vanaf 1 mei de sleutel van hun nieuwe woning. De vluchtelingen worden opgevangen in een gloednieuw complex aan de Burgemeester van der Dussenstraat in Dordrecht. In het complex kunnen de asielzoekers de komende tien jaar in rust leven, maar worden ze ook aangespoord om mee te draaien in de samenleving.

delilah.png

Delilah en haar 1-jarige dochter moeten huis uit: ‘Dalijk sta ik op straat’

De 29-jarige Delilah uit Dordrecht zit met de handen in het haar. Ze woont tijdelijk bij haar oma met haar 1-jarige dochter, als plots haar oma overlijdt eind februari. Dat is zeer emotioneel, maar levert ook een praktisch probleem op: Delilah moet per 1 mei uit het huurhuis van oma vertrekken.

patiëntenportaal ziekenhuis.jpeg

CYBERCRIME

Patiëntendossier ASz weer bereikbaar na hack softwarebedrijf

Het cliëntenportaal van het Albert Schweitzer ziekenhuis werkt weer. Na een hack bij de softwareleverancier van het ziekenhuis was dat portaal twee weken niet te gebruiken. Volgens het ziekenhuis zijn alle dossiers weer te raadplegen, kunnen afspraken worden bekeken en folders ingezien.

OPMA20260417 Museum 40-45.jpg

Op Pad Met Ad: In gesprek met Ed Vermeulen van Museum 1940 - 1945 over de Tweede Wereldoorlog

Vrijheid is niet vanzelfsprekend, zo vindt ook presentator Ad van den Herik. In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad krijgt Ad een rondleiding door Museum 1940 - 1945. Voorzitter Ed Vermeulen leidt hem rond. De mannen gaan in gesprek over de verschillende attributen in het museum en het verhaal erachter.