gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Merkwaardige avond in Maastricht: MVV - FC Dordrecht definitief gestaakt

89c32dc876d2d5451a0661711d248dec

De wedstrijd tussen MVV en FC Dordrecht is vrijdagavond definitief gestaakt. Het duel lag twee keer stil: eerst zochten de aanhangers van beide teams de confrontatie met elkaar, daarna viel er een thuissupporter volgens omstanders een paar meter naar beneden. Die is afgevoerd naar het ziekenhuis.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het oponthoud gebeurde in de slotfase van de wedstrijd, bij een 1-3 tussenstand in het voordeel van FC Dordrecht. Aanhangers van beide ploegen wilden elkaar opzoeken, maar de hekken en stewards verhinderden dat. Na een afkoelingsperiode van een paar minuten kon er weer gevoetbald worden, al was dat maar voor even. Een MVV-fan die op een railing stond, viel naar beneden en moest door ambulancepersoneel worden afgevoerd naar het ziekenhuis.

'Als jullie dat doen, is het respectloos'
Na een onderbreking van drie kwartier werd in eerste instantie besloten dat de wedstrijd zou worden uitgespeeld, maar de harde kern van MVV stak daar een stokje voor. "Zij zeiden: als jullie dat doen, is het respectloos voor die jongen", laten bronnen binnen FC Dordrecht weten.

De ploeg nam daarom geen risico en kwam al niet meer het veld op voor een warming-up. MVV deed dat wel, maar kon enkele minuten later ook weer de kleedkamer in.

Volgens FC Dordrecht was de gewonde man één van de aanstichters van de ongeregeldheden, maar een woordvoerder van MVV kan dat niet bevestigen. Het slachtoffer viel in elk geval van de tribune, waarna hij kort daarop in elkaar zakte.
De wedstrijd zou dus worden uitgespeeld bij een 1-3 stand, maar de vriendengroep van de gewonde man was het niet met deze beslissing eens. De woordvoerder van MVV meldt dat deze aanhangers daarom dreigden om het duel definitief te staken. “De scheidsrechter koos voor de veiligheid van de spelers. Daarom werd er niet meer gevoetbald.
Zorgeloze avond
Het is nog onduidelijk of en wanneer het resterende deel van de wedstrijd wordt uitgespeeld. Het leek een nagenoeg zorgeloze avond te worden voor de ploeg: voor rust scoorde FC Dordrecht drie keer door doelpunten van Mathis Suray, Ilias Sebaoui en een eigen goal van MVV-goalie Romain Matthys. In de tweede helft deed Dailon Livramento nog wel wat terug, maar een comeback leek niet meer in de maak.

Lees meer over:

Lees ook

stuntman

Na ongelukkige stunt op Zwarte Cross werd stuntman Jim écht bekend, maar wat kan hij eigenlijk?

Wat een spectaculaire stunt had moeten worden op de Zwarte Cross, pakte heel anders uit voor stuntman Jim van Nes uit Heerjansdam: hij kwam verkeerd terecht bij een katapultsprong en liep een hersenschudding op. Een paar dagen later gaat het alweer "best wel goed" met hem en hij is zeker nog niet uitgestunt. Hoe ziet het dagelijks leven van de 26-jarige er eigenlijk uit en wat drijft hem?

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester niet in beroep in kinderpornozaak, straat krijgt andere naam

Herman J. gaat niet in hoger beroep tegen zijn celstraf voor het bezit van kinderporno. Dat bevestigt de rechtbank van Rotterdam aan deze streekomroep. De oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht hoorde twee weken terug het vonnis: een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

serasliedrecht

SERA schrijft officiële Pride-anthem: 'Ik hoop dat jongeren zich verbonden voelen met mijn muziek'

Zangeres SERA uit Sliedrecht brengt speciaal voor Pride Amsterdam haar nieuwe single Girls Who Like Girls uit. Het nummer is niet alleen haar nieuwste release, maar ook het officiële anthem van het hoofdpodium van Pride Amsterdam. "Ik hoop dat jongeren zich erin herkennen en voelen dat ze trots mogen zijn op wie ze zijn."

ridderkerkflat

Flat al weken zonder gas, bewoners met handdoek en douchegel over straat

Bewoners van de Tourmalijn-flats aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk zitten al weken zonder gas. Nadat meerdere mensen onwel zijn geworden door koolmonoxidevergiftiging heeft de gemeente de gaskraan dichtgedraaid. Dat betekent voor de bewoners: koud douchen, of naar de parkeerplaats beneden voor een warme douche.

processed-9994FA08-B294-40A4-A44E-8CD97BA293B5

Pasar Malam is terug, maar nu in het Weizigtpark: 'Heel blij'

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.

jdg_04-08-26_inlaat_Kinderdijk_1I6A2423

Dit merken we in de streek van de aanhoudende droogte

We kennen Nederland als een nat land, maar deze zomer is dat wel anders. We hebben een zeer droge juli-maand achter de rug en ook in augustus is het erg droog. Op diverse plekken in ons land worden maatregelen genomen, zoals onttrekkingsverboden, de inzet van noodpompen en aanpassingen van de sluizen. Maar wat betekent de droogte voor onze streek?