gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Merkwaardige avond in Maastricht: MVV - FC Dordrecht definitief gestaakt

89c32dc876d2d5451a0661711d248dec

De wedstrijd tussen MVV en FC Dordrecht is vrijdagavond definitief gestaakt. Het duel lag twee keer stil: eerst zochten de aanhangers van beide teams de confrontatie met elkaar, daarna viel er een thuissupporter volgens omstanders een paar meter naar beneden. Die is afgevoerd naar het ziekenhuis.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het oponthoud gebeurde in de slotfase van de wedstrijd, bij een 1-3 tussenstand in het voordeel van FC Dordrecht. Aanhangers van beide ploegen wilden elkaar opzoeken, maar de hekken en stewards verhinderden dat. Na een afkoelingsperiode van een paar minuten kon er weer gevoetbald worden, al was dat maar voor even. Een MVV-fan die op een railing stond, viel naar beneden en moest door ambulancepersoneel worden afgevoerd naar het ziekenhuis.

'Als jullie dat doen, is het respectloos'
Na een onderbreking van drie kwartier werd in eerste instantie besloten dat de wedstrijd zou worden uitgespeeld, maar de harde kern van MVV stak daar een stokje voor. "Zij zeiden: als jullie dat doen, is het respectloos voor die jongen", laten bronnen binnen FC Dordrecht weten.

De ploeg nam daarom geen risico en kwam al niet meer het veld op voor een warming-up. MVV deed dat wel, maar kon enkele minuten later ook weer de kleedkamer in.

Volgens FC Dordrecht was de gewonde man één van de aanstichters van de ongeregeldheden, maar een woordvoerder van MVV kan dat niet bevestigen. Het slachtoffer viel in elk geval van de tribune, waarna hij kort daarop in elkaar zakte.
De wedstrijd zou dus worden uitgespeeld bij een 1-3 stand, maar de vriendengroep van de gewonde man was het niet met deze beslissing eens. De woordvoerder van MVV meldt dat deze aanhangers daarom dreigden om het duel definitief te staken. “De scheidsrechter koos voor de veiligheid van de spelers. Daarom werd er niet meer gevoetbald.
Zorgeloze avond
Het is nog onduidelijk of en wanneer het resterende deel van de wedstrijd wordt uitgespeeld. Het leek een nagenoeg zorgeloze avond te worden voor de ploeg: voor rust scoorde FC Dordrecht drie keer door doelpunten van Mathis Suray, Ilias Sebaoui en een eigen goal van MVV-goalie Romain Matthys. In de tweede helft deed Dailon Livramento nog wel wat terug, maar een comeback leek niet meer in de maak.

Lees meer over:

Lees ook

pont rosmolenweg

Pont Kerkeplaat - Rosmolenweg vaart vrijdagochtend weer na problemen

Een van de ponten die als alternatief vaart vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug is donderdag een tijdje gestremd geweest. Het gaat om de verbinding tussen de Dordtse Kerkeplaat en de aanlegsteiger bij Boskalis aan de Rosmolenweg in Papendrecht. Vrijdagochtend vaart de pont weer, meldt Rijkswaterstaat.

IMG_7482

Automobilisten opgelet: nachtafsluitingen N3 op komst komende week

Verschillende delen van de N3 zijn komende donderdag- of vrijdagnacht dicht. Het gaat om stukken weg aan zowel de Dordtse als Papendrechtse kant.

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.