Dordrecht, Netherlands

Metaal- en techniekarbeiders vragen aandacht voor loonsverhoging met 'staakstraat'

De FNV heeft donderdagochtend in Alblasserdam gestaakt in de vorm van een staakstraat. De staking was bedoeld voor de metaal- en technieksector.
Rens Schuit | 16 december 2021 12:22 | Aangepast op 16 december 2021 12:22
Er zijn verschillende eisen die de FNV stelt. “Wij vragen een loonsverhoging van 5%. Ook de generatiefactor is belangrijk, zodat jongeren makkelijker kunnen instromen met een vast contract en ouderen wat minder hoeven te werken”, legt Jacqie van Stigt uit.

“Dit is een sector die belangrijk is voor ons allemaal, dus het is normaal dat deze mensen goed betaald krijgen”, vult ze aan.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Schaken met of zonder bier? Het grote dilemma tijdens dit toernooi

Een schaaktoernooi tijdens een kroegentocht. Het klinkt als een bijzondere combinatie, maar zaterdag...

Maatregelen na brand en explosie Groot-Ammers, mogelijk einde huurcontract

Een bewoner van Groot-Ammers, waar de afgelopen tijd twee explosies waren, moet wellicht het huis ui...

Vertraging op N3 door kapotgereden slagboom, file op A15 na ongeluk

Automobilisten op de N3 richting Papendrecht kwamen maandagmiddag in de file terecht. Door een kapot...

Gemeente plaatst camera bij regenboogzebrapad

De gemeente Papendrecht heeft een camera geplaatst bij het regenboogzebrapad op de Veerweg. Dit gebe...

Motorrijder scheurt met 108 km/u over weg waar je 50 mag

Een motorrijder in Sliedrecht heeft vrijdagavond zijn rijbewijs moeten inleveren. Hij reed met 108 k...

Explosie bij huis in Ridderkerk

Bij een huis in Ridderkerk is zondagochtend vroeg een explosie geweest. Dat gebeurde rond 03.45 uur ...