Dordrecht, Netherlands

Missend zebrapad en een snelle oversteek

Een ontbrekend zebrapad en stoplichten die te kort zijn afgesteld, voorbijgangers vonden deze problemen na de werkzaamheden aan het Sumatraplein en stuurden ze op Twitter naar de gemeente. Het zebrapad is inmiddels aangelegd.
Robert van Loon | 20 juli 2018 14:20 | Aangepast op 20 juli 2018 14:20
¨We hebben een schatting gemaakt over de tijden die nu zijn geprogrammeerd. Na de zomervakantie is het verkeer anders dan nu en gaan we opnieuw de situatie beoordelen. Indien nodig stellen we de stoplichten anders af.¨ vertelt Peter de Vet, projectmanager van de werkzaamheden.


¨Als je een melding wilt doen over de werkzaamheden of een klacht hebt kun je bellen met het servicenummer, 14 078, van de gemeente.¨ aldus De Vet. De gemeente kon de meldingen op Twitter wel waarderen. ¨wij zijn ook blij met de input van onze burgers. Blijf dit ook vooral doen!¨ Reageerden ze.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...