Dordrecht, Netherlands

Mooie mijlpaal voor Danny Makkelie: Dordtse scheidsrechter mag fluiten op het EK

Scheidsrechter Danny Makkelie is door de UEFA aangesteld als scheidsrechter voor het EK Voetbal van komende zomer. De Dordtse scheidsrechter mag voor het eerst op een eindtoernooi gaan fluiten.
Vivian Rutte | 22 april 2021 09:47 | Aangepast op 22 april 2021 09:47
Makkelie krijgt assistentie van Hessel Steegstra en Jan de Vries. Nederland heeft verder nog een tweede scheidsrechtersteam rondom Björn Kuipers, die zijn assistenten Sander van Roekel en Erwin Zeinstra meeneemt. Kevin Blom en Pol van Boekel zullen tijdens het EK worden ingezet als VAR.

Danny Makkelie floot eerder al op eindtoernooien voor jeugd en tijdens de Nations League eindronde van het seizoen 2018/2019. Bij het WK van 2018 was hij de VAR tijdens de finale die Frankrijk won van Kroatië.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Tour of Holland raast door de regio: bekijk hier de mooiste beelden

De polders in Molenlanden, de molens van Kinderdijk, de Dordtse binnenstad en natuurlijk de Zwijndre...

Fietsfeest in Dordrecht: niet alleen op, ook naast Tour of Holland-parcours

De Tour van Holland is na ruim twintig jaar terug van weggeweest. De eerste etappe van de wielertour...

Gemeente maakt een miljoen vrij voor krakkemikkige kleedkamers voetbalclub

De gemeenteraad van Sliedrecht heeft unaniem besloten te investeren in voetbalclub v.v. Sliedrecht. ...

Dienst GR-Sociaal, op loket na, niet naar Dordthuis maar naar Achterom

De gemeenteraad in Dordrecht heeft dinsdagavond ingestemd met nieuwe verhuisplannen van de GR-Sociaa...

Extra ondersteuning starters Papendrecht, miljoen extra in leenpotje

De raad van Papendrecht stelt opnieuw geld beschikbaar voor de starterslening. Met een miljoen euro ...

Nieuwe kinderburgemeester geïnstalleerd: 'Kinderen moeten meer buiten spelen'

Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdagavond ...