Dordrecht, Netherlands

Motie VSP over bushalte Essenhof

Margret Stolk van de Verenigde Senioren Partij vindt dat het Dordtse college vaart moet maken met de realisatie van een lijnbushalte bij de algemene begraafplaats de Essenhof.
Robert van Loon | 16 juni 2018 15:20 | Aangepast op 16 juni 2018 15:20
”Als de raad unaniem een motie indient in 2016 dat er een bus en een bushalte moet komen bij de Essenhof en we zitten nu in 2018 en het is nog steeds niet gerealiseerd, dan legt het college een motie die unaniem is aangenomen gewoon naast zich neer.”


Ze vertelde dit in de uitzending van Studio de Witt op Drechtstad FM. Wethouder van der Linden wil niet verder gaan dan een belbus of Drechthopper. De VSP zal dinsdag in de gemeenteraadsvergadering een motie indienen om de bushalte toch te laten realiseren.

Het fragment is terug te luisteren via deze link:


Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Dodelijk ongeluk bij onbewaakte spoorwegovergang: risico's waren bekend

De veiligheidsrisico's bij de onbewaakte spoorwegovergang in het Brabantse Hooge Zwaluwe waren beken...

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

Deze horecaondernemer wint prestigieuze prijs: 'Ik ben ongelofelijk trots'

Alblasserdammer en horecabaas Bjorn van Dijl is tijdens de Entree Awards uitgeroepen tot Horecaonder...

Voetganger (34) die werd geschept door auto in ziekenhuis overleden

De voetganger die dinsdag aan het einde van de middag op de Krispijnseweg in Dordrecht werd aangered...

'Snoep prinses' Aimee (19) begint eigen winkel in Sliedrecht

Welk kind droomt er nou niet van: je eigen snoepwinkel hebben!? Aimee Jonker uit Sliedrecht heeft he...

Opsporingsdienst doet inval in woning van scheepsbouwer Kommer Damen (81)

De FIOD heeft dinsdagochtend een inval gedaan in het huis van Kommer Damen in Noordeloos. Dat bevest...