gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Motie VSP over bushalte Essenhof

2e1ebff79493033828b38c2b1f989f08

Margret Stolk van de Verenigde Senioren Partij vindt dat het Dordtse college vaart moet maken met de realisatie van een lijnbushalte bij de algemene begraafplaats de Essenhof.

Robert van Loon |  | Aangepast op
”Als de raad unaniem een motie indient in 2016 dat er een bus en een bushalte moet komen bij de Essenhof en we zitten nu in 2018 en het is nog steeds niet gerealiseerd, dan legt het college een motie die unaniem is aangenomen gewoon naast zich neer.”


Ze vertelde dit in de uitzending van Studio de Witt op Drechtstad FM. Wethouder van der Linden wil niet verder gaan dan een belbus of Drechthopper. De VSP zal dinsdag in de gemeenteraadsvergadering een motie indienen om de bushalte toch te laten realiseren.

Het fragment is terug te luisteren via deze link: