Dordrecht, Netherlands

Motorrijder gewond op A16

Op de A16 richting Rotterdam zijn vanochtend bij de Randweg Dordrecht twee auto's en een motor op elkaar gebotst. De motorrijder klapte achterop een van de auto's en raakte gewond aan zijn voet. Dat meldt RTV Rijnmond.
Peter Tromp | 17 oktober 2017 09:31 | Aangepast op 17 oktober 2017 09:31
Het verkeer stond tot over de Moerdijkbrug stil.Ter hoogte van het ongeluk waren korte tijd twee rijstroken dicht. Rond half acht werden die weer vrij gegeven. Ook de omleiding werd snel daarna ingetrokken.

De ANWB raadde verkeer aan om om te rijden. Verkeer uit Antwerpen werd aangeraden om om te rijden via de Haringvlietbrug en vanuit Breda bij knooppunt Princeville via Roosendaal.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...

Dodelijk ongeluk bij onbewaakte spoorwegovergang: risico's waren bekend

De veiligheidsrisico's bij de onbewaakte spoorwegovergang in het Brabantse Hooge Zwaluwe waren beken...

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

Deze horecaondernemer wint prestigieuze prijs: 'Ik ben ongelofelijk trots'

Alblasserdammer en horecabaas Bjorn van Dijl is tijdens de Entree Awards uitgeroepen tot Horecaonder...

Voetganger (34) die werd geschept door auto in ziekenhuis overleden

De voetganger die dinsdag aan het einde van de middag op de Krispijnseweg in Dordrecht werd aangered...