Dordrecht, Netherlands

Muurschildering op parkeergarage Achterom

De wand van de parkeergarage op het Achterom wordt opgefleurd. Kunstenaar Joram Roukes schildert daar een kunstwerk in het kader van de Ode aan de Synode.
Petra Scheurwater | 7 mei 2019 17:20 | Aangepast op 7 mei 2019 17:20
Het is niet de eerste muurschildering die in stad verschijnt. In november begon Ton Kraaijeveld met de schilderingen in de stad. Hij maakte op het Energiehuis letterkunst.


De muurschilderingen worden gefinancierd door verschillende partners en sponsoren. Een deel wordt gefinancierd uit het potje dat is gemaakt voor de viering van de Synode. De rest wordt voornamelijk gesponsord door de gemeente, Kunstmin en het Dordrechts Museum.

Lees ook

Pop-up actie in watertoren: ‘De zomer is heel duur, we doen het voor de mensen die niks hebben’

De iconische watertoren in Zwijndrecht was de afgelopen dagen het decor van een speciale zomeractie ...

Angst voor nepagenten leeft in Stadspolders ‘Je durft de deur haast niet meer open te doen’

Stadspolders is nog in rep en roer over de nepagent-incidenten van vorige week. Met name ouderen in ...

Zaterdag in Studio de Witt: de toekomst van het Onderwijsmuseum en de Hel- en Zuilespolder

In Studio De Witt gaat presentator Ben Corino zaterdag in gesprek met Han van Gorkom, voormalig dire...

Meisje (16) verdacht van poging zware mishandeling

Het 16-jarige meisje dat eerder deze week werd opgepakt na een steekpartij in Ridderkerk, wordt verd...

Ambachter langer vast na steekpartij musical

De 44-jarige man die twee weken geleden werd opgepakt voor een steekpartij in Alblasserdam, blijft n...

Het kartondorp is in aanbouw! 'We hebben nog een paar dagen, dus we gaan er tegenaan'

Er wordt flink gebouwd op het schoolplein van de Statenschool in Dordrecht. Dan hebben we het niet o...