gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Mysterieuze streep door winkelcentrum

Niemand snapt het en vooralsnog is niet duidelijk wie er opdracht voor gegeven geeft, maar er loop sinds dinsdag een mysterieuze, witte streep door winkelcentrum Bieshof in Dordrecht. "Het slaat nergens op:", is het korte commentaar van voorzitter Weeda van de Bieshof.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Het bestuur van de winkeliersvereniging is door niemand op de hoogte gebracht van de komst en de betekenis van de streep. Het gaat om een onderbroken streep, zoals die meestal wordt aangelegd om rijstroken op een weg van elkaar te scheiden.

"Een collega heeft de man, die de streep hier aanlegde, nog gevraagd waar dit op slaat. Maar die wist het ook niet. Hij zei, dat hij gewoon deed wat hem gevraagd was en niet te weten wie de opdrachtgever was", zegt Weeda.

De streep begint bij de voetgangersoversteekplaats aan de zijde van station Stadspolders en kronkelt dan het winkelcentrum in. Weeda: "en hij stopt zomaar ergens in het midden. Als het nou nog voor de deur van de opticien was.... Echt raar hoor". 

Lees ook

foto website 2

Grootste editie ooit van Binnenvaartdagen Zwijndrecht gestart

De vierde editie van de Binnenvaartdagen in Zwijndrecht zijn groter dan ooit. Het meerdaagse festival heeft extra kraampjes, foodtrucks en zelfs een hijskraan om vanaf te bungeejumpen. “We hoeven niet alleen naar Dordrecht, we hebben zelf ook wat”, zegt de trotse organisator Piet de Bruin.

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

fotoa15

Meerdere gewonden nadat man inrijdt op file: taakstraf voor bestuurder werkbus

Een man is woensdag veroordeeld tot een taakstraf en een voorwaardelijke rijontzegging. De 28-jarige M.L. uit Lekkerkerk reed in augustus 2024 in volle vaart in op een file op de A15, waardoor meerdere mensen gewond raakten.

IMG_7020

Park met Schotse hooglanders open: hekken moeten nieuwe uitbraak voorkomen

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is weer open voor wandelaars. Het park is bijna twee weken gesloten geweest, nadat de Schotse hooglanders die daar verblijven uitbraken en op de N3 terechtkwamen.

werkzaamhedena16

Grote drukte verwacht: A16 bij Ridderkerk hele weekend dicht

De A16 tussen knooppunten Ridderkerk en Terbregseplein is van vrijdagavond tot en met maandagochtend afgesloten. Rijkswaterstaat verwacht grote drukte en zegt dat reizigers rekening moeten houden met extra reistijd van 30 tot 60 minuten.