gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

N3 deels dicht voor start laatste fase groot onderhoud

bd4b263d84bf7db52d8b4bd9631f2f7f

Het begin van het einde is in zicht voor weggebruikers van de N3. In de nacht van donderdag op vrijdag worden op het nu nog afgesloten deel de laatste werkzaamheden verricht. Volgend weekend start de laatste fase van de grootschalige renovatie.

Robin Nanninga |  | Aangepast op
De oude voegen bij de viaducten worden gesloopt en gevuld met nieuw asfalt. Door de nodige geluidshinder die deze werkzaamheden opleveren, was dit overdag gepland. De warmte gooit echter roet in het eten: het asfalt hardt daardoor niet goed uit. Bovendien zijn de bestaande voegen door de warmte uitgezet en daardoor lastiger te slopen.

De werkzaamheden worden daarom ‘s nachts uitgevoerd. Omwonenden hebben het advies gekregen de ramen gesloten te houden.

Volgende week start de laatste fase van het groot onderhoud van de N3. Vanaf vrijdag 18 juni 22.00 uur tot maandag 21 juni 05.00 uur is de N3 in beide richtingen afgesloten tussen de Merwedestraat in Dordrecht en de A16.

Aannemer Boskalis start vanaf 21.00 uur met het afsluiten van alle toe- en afritten (Sterrenburg, Overkampweg/Laan der VN, Provincialeweg en de Merwedestraat richting de A16). Doorgaand verkeer wordt omgeleid via de A15 en A16 en omgekeerd. De fiets- en voetpaden langs de weg blijven open.

Tijdens dit weekend wordt het volgende deel van de N3 tussen de Laan der Verenigde Naties en de Merwedestraat omgebouwd naar een nieuwe situatie met minder rijstroken die tot oktober duurt. Weggebruikers wordt geadviseerd de N3 dit weekend te vermijden en rekening te houden met extra reistijd.

Actuele informatie over werkzaamheden is te vinden op www.n3werkzaamheden.nl.

Lees ook

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

ouwejonges

‘Ouwe Jonges’ gooien de beuk erin én openen klaaglijn

Het gaat er zondagmiddag ongetwijfeld weer niet erg zachtzinnig aan toe bij RTV Dordrecht als presentator Ron van de Rhee aan de stamtafel plaatsneemt met Ad van den Herik en Thijs Blom. In Ouwe Jonges Krentebrood wordt het nieuws van de afgelopen weken in sneltreinvaart doorgenomen en opent het trio een heuse klaaglijn.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.