Dordrecht, Netherlands

Nationaal Euroke-festival in Dordrecht

Het Nationale Euroke-festival wordt op zondag 22 april georganiseerd in feestcafé ‘Bij Berry’. Daar wordt de Nederlandse vertegenwoordiger gekozen voor het Europese karaoke-kampioenschap Euroke 2018 in Griekenland.
Gert van der Steen | 16 april 2018 12:38 | Aangepast op 16 april 2018 12:38
Het is de eerste keer dat Nederland aan het kampioenschap meedoet. In de voorselectie heeft een jury uit de ruim 100 kandidaten 20 zangers en zangeressen gekozen. Daarvan gaan er uiteindelijk 5 nog diezelfde avond in de finale om het ene ticket naar Griekenland strijden.

Het kampioenschap is een vierdaags evenement van 22 tot 26 mei. Twintig landen nemen deel aan twee halve finales. De finale vindt plaats op 25 mei.

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...