gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nelleke de Smoker-van Andel (D66) kandidaat wethouder Sliedrecht

Dinsdagavond is bekend geworden dat in de eerste coalitiebesprekingen in de gemeente Sliedrecht Nelleke de Smoker namens D66 is voorgedragen voor een wethouders post.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De Smoker bevestigde dit bericht aan onze verslaggever Ben Corino met het voorbehoud dat er nog vervolg gesprekken gaan plaats vinden. De Dordtse oud D66 fractievoorzitter leek na de verkiezingsuitslag niet meer terug te keren in de politiek maar lijkt nu de weg te gaan van oud Beter voor Dordt raadslid Jacqueline van Dongen die in de afgelopen periode in ook niet terugkeerde in de BvD fractie en wethouder werd in Den Helder en later in Zwijndrecht.
Tevens werd dinsdagavond bekend dat het afgesproken coalitiedebat van negen mei niet doorgaat omdat de coalitieonderhandelingen blijkbaar niet zo voorspoedig lopen als men aanvankelijk had ingeschat.

Lees ook

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

foto daniel militair

Laatste rustplaats voor oorlogsheld Daniël; een verhaal dat voortleeft

Na drie begrafenissen ligt oorlogsheld Daniël van der Munnik op zijn laatste rustplaats. Maandag is de gesneuvelde soldaat op het ereveld van de Essenhof in Dordrecht met militaire eer herbegraven. De dappere dienstplichtige sneuvelde op 10 mei 1940, tijdens de eerste Duitse aanvallen op ons land.

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.