gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nelleke de Smoker-van Andel (D66) kandidaat wethouder Sliedrecht

Dinsdagavond is bekend geworden dat in de eerste coalitiebesprekingen in de gemeente Sliedrecht Nelleke de Smoker namens D66 is voorgedragen voor een wethouders post.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De Smoker bevestigde dit bericht aan onze verslaggever Ben Corino met het voorbehoud dat er nog vervolg gesprekken gaan plaats vinden. De Dordtse oud D66 fractievoorzitter leek na de verkiezingsuitslag niet meer terug te keren in de politiek maar lijkt nu de weg te gaan van oud Beter voor Dordt raadslid Jacqueline van Dongen die in de afgelopen periode in ook niet terugkeerde in de BvD fractie en wethouder werd in Den Helder en later in Zwijndrecht.
Tevens werd dinsdagavond bekend dat het afgesproken coalitiedebat van negen mei niet doorgaat omdat de coalitieonderhandelingen blijkbaar niet zo voorspoedig lopen als men aanvankelijk had ingeschat.

Lees ook

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

23547e040be5666e49d0ff4de785e9ea

27 niet-ingeschreven personen aangetroffen na woningcontrole

In meerdere wijken in Papendrecht hebben handhavers en toezichthouders 36 verschillende woningen gecontroleerd. In 29 van deze woningen bleek iets niet in de haak te zijn. Zo werden in totaal 27 niet-ingeschreven personen aangetroffen.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

fotopersburobusinkinvallen

Zes verdachten in groot drugsonderzoek blijven langer vastzitten

De zes verdachten die vorige week werden aangehouden na meerdere invallen in Dordrecht en Zwijndrecht, blijven langer vastzitten. Zij zijn afgelopen vrijdag voorgeleid en de rechter-commissaris heeft besloten dat hun voorarrest met veertien dagen wordt verlengd, meldt het Openbaar Ministerie.

rwsdrechttunnel (1)

Tunnel weer open na ongeluk met twee vrachtwagens

Op de A16 richting Breda is donderdagmiddag in de Drechttunnel een ongeluk gebeurd met twee vrachtwagens. De parallelbuis van de tunnel was afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden. Inmiddels is de weg weer vrij.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.