Dordrecht, Netherlands

Nep-account Dordtse PVV krijgt nog één waarschuwing

De afdeling Dordrecht van de PVV heeft de eigenaar van een nep-account dat zich voordeed als officiëel PVV-account nog een kans gegeven om zijn leven te beteren.
Gert van der Steen | 22 maart 2018 13:59 | Aangepast op 22 maart 2018 13:59
Die riep op dat account op om niet te gaan stemmen. De PVV sommeert hem nu om zich te melden en zijn account te verwijderen. De partij gaat anders onderzoeken of een strafzaak tegen hem mogelijk is.

Dat er een nep-account bestond wist de PVV al langer. Zolang de eigenaar daarvan niet actief was, werd er niet tegen opgetreden. Wel was al een aantal malen aan Twitter verzocht om het account te verwijderen.

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...