Dordrecht, Netherlands

Nep-account Dordtse PVV krijgt nog één waarschuwing

De afdeling Dordrecht van de PVV heeft de eigenaar van een nep-account dat zich voordeed als officiëel PVV-account nog een kans gegeven om zijn leven te beteren.
Gert van der Steen | 22 maart 2018 13:59 | Aangepast op 22 maart 2018 13:59
Die riep op dat account op om niet te gaan stemmen. De PVV sommeert hem nu om zich te melden en zijn account te verwijderen. De partij gaat anders onderzoeken of een strafzaak tegen hem mogelijk is.

Dat er een nep-account bestond wist de PVV al langer. Zolang de eigenaar daarvan niet actief was, werd er niet tegen opgetreden. Wel was al een aantal malen aan Twitter verzocht om het account te verwijderen.

Lees ook

Chaos en enorme rij bij Dordtse vaccinatielocatie

Er staat maandagmiddag een lange rij bij de priklocatie in Dordrecht. De GGD roept de mensen op niet...

Wederom daling aantal coronabesmettingen

In de afgelopen week kregen 550 mensen uit Dordrecht te horen dat hun coronatest bij de GGD positief...

Voormalig SP-lid Ineke Jager op jacht naar zetel bij Beter Voor Dordt

Op de kandidatenlijst van Beter Voor Dordt prijkt een opvallende naam: die van Ineke Jager, op plek ...

Overlast winkelcentrum Bieshof: bankjes ingeruild voor mobiele camera

Toen winkelcentrum Bieshof in Stadspolders werd verbouwd, zijn er nieuwe bankjes bijgekomen. Dat lee...

Gedroomd van de eredivisie, nu aanvoerder van KKD-hekkensluiter Dordrecht: Toine van Huizen blikt terug op bewogen jaar

Het jaar 2021 afsluiten op een mooie plek in de eredivisie met De Graafschap. Het was een reële dro...

Basisscholen weer open na kerstvakantie

Goed nieuws voor ouders met kinderen in het primair onderwijs. De scholen mogen na de kerstvakantie ...