Dordrecht, Netherlands

Niet alle Dordtse ABN Amro automaten gesloten

Drie pinautomaten van ABN Amro in de stad blijven gewoon open. In Sterrenburg, Dubbeldam en bij het station kan je gewoon terecht voor contanten. Alleen op het Statenplein kan je voorlopig niet terecht, die is wel dicht als gevolg van de noodmaatregel tegen het hoge aantal plofkraken van de laatste tijd.
Petra Scheurwater | 4 december 2019 16:22 | Aangepast op 4 december 2019 16:22
In totaal heeft de bank 470 geldautomaten gesloten, dat is ongeveer de helft van de exemplaren die in het land staat. Volgens de bank duurt de sluiting enkele weken tot maanden. De betreffende machines zijn inmiddels allemaal leeggehaald en worden met planken dichtgetimmerd.

Vooral ABN Amro lijkt de klos te zijn bij plofkraken. Dat ligt vermoedelijk aan het type geldautomaat dat vooral bij die bank in gebruik is en mogelijk makkelijker te kraken is. Landelijk is de bank al vijftig keer slachtoffer geweest van een plofkraak.

Ook in Dordrecht was het raak. Eind oktober ging het pinautomaat op de Bieshof in rook op.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...