Dordrecht, Netherlands

Niet iedereen blij met Visscher's Dijck

In een loods aan de Vissersdijk is vanavond om 19.00 uur een verkoopbijeenkomst voor 22 woningen op en om een weilandje aan de Vissersdijk. Enkele loodsen en een paar woningen moeten daarvoor verdwijnen. Niet iedereen is echter blij met de komst van de woningen
Peter Tromp | 20 december 2017 18:40 | Aangepast op 20 december 2017 18:40
Een groot aantal bewoners van de Vissersdijk is bevreesd voor het zware bouwverkeer dat straks over het smalle dijkje moet, maar ook voor het extra verkeer dat de woningen gaan opleveren. Zij hebben dit inmiddels aan de gemeente laten weten.

Een bewoner van de Noordendijk is ook zwaar gekant tegen het bouwproject Visscher's Dijck van projectontwikkelaar Dudok. Hij kijkt vanuit zijn achtertuin straks tegen de woningen aan en vindt dat ze veel te dicht op zijn woning worden gebouwd.

Hij wist wel dat er woningen op het groene stukje zouden komen, maar tot nu toe werd over aanzienlijk minder woningen gesproken.

Er schijnt overigens zeer veel belangstelling te zijn voor de nieuwbouwwoningen.

Meest gelezen

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...

Straten zaten weken in het donker, en dit is waarom

Bewoners van de buurt rond de Markstraat en Dintelstraat in Ridderkerk-Bolnes hebben het drie weken ...