gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw bestuur voor Jongerenraad Dordrecht

8844d5daf2577d8fff3aba6b31bdca3a

De Jongerenraad Dordrecht, die zich inzet voor het belang van jongeren in de stad, krijgt per 1 september een nieuw bestuur. Een aantal leden van het huidige bestuur verlaten de raad om te studeren.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
Channah Rodgers wordt de nieuwe voorzitter. De rol van vice-voorzitter gaat naar Rosa de Jong en de rol van penningmeester zal vervuld worden door Abel Janssens. Angela Buurman zal de rol van secretaris op haar nemen.

De Jongerenraad heeft ambitieuze plannen. Zo wil de raad graag aandacht besteden aan persoonlijke ontwikkeling. "Op de middelbare school word je weinig geholpen met ontdekken wie je echt bent", vertelt Angela Buurman. Ook wil de raad per wijk een jongere aanwijzen die het aanspreekpunt is van de wijk. Daarnaast gaat er aandacht naar eenzaamheid onder jongeren en wil de raad les geven op middelbare scholen over wat de Jongerenraad is en wat zij doen. 

De Jongerenraad Dordrecht probeert onderwerpen die belangrijk zijn voor jongeren op de agenda van de gemeenteraad te krijgen. Daarmee krijgen jongeren een stem in het gemeentebeleid.
5407524a6cfa21ee78f96ee3236e3536

Lees ook

1131bcb2-d048-353e-9418-3d57e550165b (1)

Kapper dagenlang gegijzeld en bedreigd: 'Het is een gewone jongen'

Een kapper is in maart van dit jaar gegijzeld gehouden in Papendrecht waarbij losgeld werd gevraagd. Na twee dagen is het slachtoffer weer vrijgelaten. Het is niet bekend of het geld is betaald.

a15parallelbaan

Let op: parallelbaan A15 bij Ridderkerk komende dagen dicht

Automobilisten op de A15 moeten de komende dagen rekening houden met een extra reistijd tot zestig minuten. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt op de parallelbaan tussen de knooppunten Ridderkerk en Benelux, waardoor de weg vanaf vrijdagavond tot en met 26 oktober deels dicht is.

papendrechtnieuwbouw

36 woningen en horeca: na ruim vijftien jaar wordt er eindelijk gebouwd op dit lege terrein

Al in 2012 gingen de oude panden naast het Papendrechtse gemeentehuis tegen de vlakte. Sinds die tijd deed het terrein vooral dienst als uitbreiding van het marktplein. Toch werd er altijd gesproken over de nieuwe invulling van het gebied en inmiddels is het zover: begin 2027 begint de bouw van een nieuw appartementencomplex.

dji_fly_20240115_134026_347_1705322498595_photo_optimized

Zwijndrechtsebrug komende nacht tóch bereikbaar: 'Werkzaamheden voorspoedig verlopen'

Goed nieuws voor automobilisten, fietsers en voetgangers die normaal gesproken gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. De werkzaamheden aan de brug zijn zo voorspoedig verlopen, dat de afsluiting van komende nacht niet meer nodig is.

Schermafdruk op 2026-09-25 16-05-50

GGD trekt door de streek: hier worden al je vragen over gezondheid beantwoord

De GGD Zuid-Holland Zuid is op tournee. De komende tijd worden tijdens de Gezondheidstour zes gemeenten in onze streek bezocht om vragen van inwoners te beantwoorden over gezondheid. “Het is belangrijk om naast de inwoners te staan”, zegt Miranda Tetteroo, projectleider van de GGD ZHZ.

riversidecarclassic25

Kinderen mogen meerijden in klassieke auto's bij Riverside Car Classic

De Riverside Car Classic gaat zaterdag voor de achtste keer van start. Dit evenement, waarbij zo’n 40 klassieke auto’s meedoen, start langs de Oude Maas aan de Laan der Verenigde Naties bij Ames Cupra. Aan het eind van de route mogen ook kinderen instappen.