gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw bestuur voor Jongerenraad Dordrecht

8844d5daf2577d8fff3aba6b31bdca3a

De Jongerenraad Dordrecht, die zich inzet voor het belang van jongeren in de stad, krijgt per 1 september een nieuw bestuur. Een aantal leden van het huidige bestuur verlaten de raad om te studeren.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
Channah Rodgers wordt de nieuwe voorzitter. De rol van vice-voorzitter gaat naar Rosa de Jong en de rol van penningmeester zal vervuld worden door Abel Janssens. Angela Buurman zal de rol van secretaris op haar nemen.

De Jongerenraad heeft ambitieuze plannen. Zo wil de raad graag aandacht besteden aan persoonlijke ontwikkeling. "Op de middelbare school word je weinig geholpen met ontdekken wie je echt bent", vertelt Angela Buurman. Ook wil de raad per wijk een jongere aanwijzen die het aanspreekpunt is van de wijk. Daarnaast gaat er aandacht naar eenzaamheid onder jongeren en wil de raad les geven op middelbare scholen over wat de Jongerenraad is en wat zij doen. 

De Jongerenraad Dordrecht probeert onderwerpen die belangrijk zijn voor jongeren op de agenda van de gemeenteraad te krijgen. Daarmee krijgen jongeren een stem in het gemeentebeleid.
5407524a6cfa21ee78f96ee3236e3536

Lees ook

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

stoplichten doen het niet Provincialeweg

Stroomstoring treft meer dan 100 aansluitingen

Een storing in het elektriciteitsnet heeft vrijdagochtend een honderdtal aansluitingen in Dordrecht getroffen. Volgens netbeheerder Stedin waren vooral woningen en bedrijven in het gebied rond het politiekantoor aan de Provincialeweg getroffen. Ook verschillende verkeerslichten werkten niet.

foto groepsverkrachting SLI

Ook Dordtenaar (21) langer vast in ernstige zedenzaak Sliedrecht

Dordtenaar R.H. (21), medeverdachte van de ernstige groepsverkrachting in Sliedrecht, blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechtbank maandag bepaald.

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.