gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw bestuur voor Jongerenraad Dordrecht

8844d5daf2577d8fff3aba6b31bdca3a.jpg

De Jongerenraad Dordrecht, die zich inzet voor het belang van jongeren in de stad, krijgt per 1 september een nieuw bestuur. Een aantal leden van het huidige bestuur verlaten de raad om te studeren.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
Channah Rodgers wordt de nieuwe voorzitter. De rol van vice-voorzitter gaat naar Rosa de Jong en de rol van penningmeester zal vervuld worden door Abel Janssens. Angela Buurman zal de rol van secretaris op haar nemen.

De Jongerenraad heeft ambitieuze plannen. Zo wil de raad graag aandacht besteden aan persoonlijke ontwikkeling. "Op de middelbare school word je weinig geholpen met ontdekken wie je echt bent", vertelt Angela Buurman. Ook wil de raad per wijk een jongere aanwijzen die het aanspreekpunt is van de wijk. Daarnaast gaat er aandacht naar eenzaamheid onder jongeren en wil de raad les geven op middelbare scholen over wat de Jongerenraad is en wat zij doen. 

De Jongerenraad Dordrecht probeert onderwerpen die belangrijk zijn voor jongeren op de agenda van de gemeenteraad te krijgen. Daarmee krijgen jongeren een stem in het gemeentebeleid.
5407524a6cfa21ee78f96ee3236e3536.jpg

Lees ook

stembureauraadslid.png

Maand na de verkiezingen: zo staat het met de formatie in alle gemeenten

Bij de één is het al zo goed als zeker, bij de ander is een nieuwe coalitie nog ver weg. Precies een maand na de gemeenteraadsverkiezingen is in nog lang niet alle gemeenten duidelijk welke partijen het nieuwe college gaan vormen. Een overzicht.

yv2026417NKS04072.jpg

FC Dordrecht kan play-offs op de buik schrijven na oorwassing in Almere

Nu is het zeker: FC Dordrecht doet dit seizoen niet mee aan de play-offs om promotie naar de eredivisie. De ploeg had bij het ingaan van de voorlaatste reguliere speelronde nog een ieniemienie-kans, maar een 4-1 nederlaag bij Almere City bezegelde het lot definitief.

hackaszfoto.png

Hack raakt ziekenhuis, maar geen gegevens gelekt: ‘Wisten dat we kwetsbaar zijn’

Onhandig is het zeker, maar geschokt is men bij het Albert Schweitzer ziekenhuis niet door de hack bij softwareleverancier ChipSoft. Daardoor kunnen patiënten al anderhalve week niet bij cliëntenportaal MijnASz. “Het gaat erom hoe je ermee omgaat”, benadrukt bestuursvoorzitter Nicole Stolk.

politie.jpg

Nepagenten maken slachtoffers in Sterrenburg

Er zijn criminelen actief als nepagenten in de Dordtse wijk Sterrenburg. De afgelopen twee weken zijn er achttien meldingen gemaakt van criminelen die zich voordoen als agent, bankmedewerker of Ziggo-medewerker.

10fa2995-aacd-3cec-a145-e81ce6c7984e.jpg

Verbazing over reclameposters AZ in onze regio: 'Een licht ondeugende actie'

In zeker drie gemeenten in onze streek hangen momenteel reclameposters van AZ. Opvallend, aangezien de voetbalclub uit Alkmaar nauwelijks fans heeft in het Rijnmondgebied. Het blijkt te gaan om een campagne van de hoofdsponsor van de club.

fotojongerenwoningen.png

Dordrecht bouwt honderden woningen om jongeren in de stad te houden

Het officiële startschot voor de bouw van zo’n 199 nieuwe studenten- en jongerenappartementen is donderdagmiddag gegeven. De appartementen worden gerealiseerd op de plek van het voormalige verzorgingstehuis Thureborgh, aan de zuidkant van station Dordrecht. Met de bouw wordt het woonaanbod voor starters en studenten verder uitgebreid.