gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw bestuur voor Jongerenraad Dordrecht

8844d5daf2577d8fff3aba6b31bdca3a

De Jongerenraad Dordrecht, die zich inzet voor het belang van jongeren in de stad, krijgt per 1 september een nieuw bestuur. Een aantal leden van het huidige bestuur verlaten de raad om te studeren.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
Channah Rodgers wordt de nieuwe voorzitter. De rol van vice-voorzitter gaat naar Rosa de Jong en de rol van penningmeester zal vervuld worden door Abel Janssens. Angela Buurman zal de rol van secretaris op haar nemen.

De Jongerenraad heeft ambitieuze plannen. Zo wil de raad graag aandacht besteden aan persoonlijke ontwikkeling. "Op de middelbare school word je weinig geholpen met ontdekken wie je echt bent", vertelt Angela Buurman. Ook wil de raad per wijk een jongere aanwijzen die het aanspreekpunt is van de wijk. Daarnaast gaat er aandacht naar eenzaamheid onder jongeren en wil de raad les geven op middelbare scholen over wat de Jongerenraad is en wat zij doen. 

De Jongerenraad Dordrecht probeert onderwerpen die belangrijk zijn voor jongeren op de agenda van de gemeenteraad te krijgen. Daarmee krijgen jongeren een stem in het gemeentebeleid.
5407524a6cfa21ee78f96ee3236e3536

Lees ook

50jaarduwvaart

'Er was eens...': 50 jaar duwvaart

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Zoals de documentaire uit 2007 over 50 jaar duwvaart, die donderdagavond te zien is op TV Dordrecht.

OPMA20260527 Moskee te klein

Op Pad Met Ad: Aksa Moskee bestaat 25 jaar, maar groeit te hard

De Aksa Moskee in Dordrecht heeft wat te vieren. Ze bestaan 25 jaar en daarom gaat presentator Ad van den Herik er op bezoek in de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad. Hij krijgt een rondleiding van Mehmet Uysal, de voorzitter van de moskee.

ef7676c8-a531-3abb-8c03-10f96dab8008

Thuis in Arkel bij de vader van Frenkie de Jong: 'Ieder nadeel heeft zijn voordeel'

"Een bakkie?" Gastvrij als de vader van Frenkie de Jong is, serveert hij op deze zonnige middag aan de Prinses Margrietstraat in Arkel (gemeente Molenlanden) een vers kopje koffie. Net als twee jaar geleden. Toen een paar weken voor het EK van Oranje, nu een paar weken voor het WK.

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Slachtoffer dodelijke woningbrand Rotterdam komt uit Zwijndrecht

De persoon die afgelopen zondag om het leven is gekomen bij een woningbrand in Rotterdam-Zuid, is een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Dat heeft de politie bekend gemaakt. De politie doet nog onderzoek naar hoe hij om het leven is gekomen.

Pands Seringenstraat

huisvesting

Voormalig vluchtelingenpand straks woonruimte statushouders: ‘Er is nog geen besluit’

De gemeente Papendrecht wil het voormalig asielpand aan de Seringenstraat gebruiken als woonruimte voor mensen met een verblijfsvergunning. Het gebouw moet vanaf dit najaar beschikbaar komen voor 25 tot 40 personen en zal een jaar beschikbaar blijven.