Dordrecht, Netherlands

Nieuw hondenspeelveld in de binnenstad

De hond uitlaten in de binnenstad is nu nog leuker. Naast het nieuwe parkeerterrein aan het Stek is nu een hondenspeelveld in gericht. Het veld is omringt door hekwerk, daardoor kunnen honden veilig loslopen.
Jordy Nijenhuis | 12 juli 2018 15:49 | Aangepast op 12 juli 2018 15:49
Op het nieuwe speelveld is het wel de bedoeling dat hondeneigenaren zelf de hondenpoep opruimen. Er staan voldoende bakken waar de drollen in gegooit kunnen worden.


Bij het vaststellen van de nieuwe regels voor het uitlaten van honden, heeft de gemeente toegezegd meer vuilnisbakken en zwerfafvalkleppen op ondergrondse containers te plaatsen. Dat is inmiddels gebeurd. Op www.dordrecht.nl/honden kun je alle regels vinden.

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: buitenkunstwerken en de Rode Lijn

Deze zaterdag brengt Studio De Witt een nieuwe spraakmakende uitzending vol historie, cultuur en pol...

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Een symbolische rode lijn trekt zondagmiddag door de Dordtse binnenstad. De demonstratie is een reac...

'Kattukker' Kuijt wordt een Schapekop: hoe Katwijk reageert op de overstap

Dirk Kuijt wordt de nieuwe hoofdtrainer van FC Dordrecht. Om erachter te komen wie we precies binnen...

Op Pad Met Ad op TV: ondernemers-BBQ trekt ook ondernemende burgemeester aan

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad bezoekt presentator Ad van den Herik de jaarlijkse Dordt...

Burgemeester Molenlanden sluit woning vanwege grote hoeveelheid harddrugs

De Molenlandse burgemeester Theo Segers heeft donderdag een woning aan de Dr. Gravemeijerstraat in G...

Paard van Sinterklaas zakt door z'n benen, eigenaar krijgt taakstraf voor dierenmishandeling

Tijdens de Sinterklaasintocht van 2022 in Dordrecht zakte het paard van Sinterklaas letterlijk door ...