gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw logo op Reeweghal

Sportvereniging Fortius heeft sinds gisteren het nieuwe logo nu ook op de muur van de sporthal hangen. Fortius is de fusieclub van de voormalige atletiek- en krachtsportverenigingen Parthenon en Hercules en zit op Sportpark Reeweg.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het nieuwe logo bestaat uit de naam van de vereniging met daarboven iconen die de sporttakken van Fortius uitbeelden. Onder de naam staat een cyaankleurige streep. Het was nog een hele klus om het logo aan de muur van de Reeweghal te krijgen, omdat het uit veel losse onderdelen bestaat. "Het moet allemaal wel recht hangen", zegt bestuurslid Gos Koernap. Leden krijgen het nieuwe logo ook op hun clubtenue.

Fortius gaat ook haar onderkomen fors verbouwen. Dan gaat het om het toevoegen van kamers binnen de huidige ruimte. Ook wordt de ingang verplaatst. Nu moet je nog via de kantine op de eerste verdieping naar binnen. Straks is er een eigen toegang met een buitentrap met een tussenplateau, zodat je niet meteen helemaal beneden ligt als je een misstap maakt. Leden helpen mee met klussen om de kosten te drukken. Eind volgend jaar moet de verbouwing zijn afgerond.

"We zijn op 1 januari gefuseerd, maar daarmee ben je er nog niet", zegt Koernap, "organisatorisch moet er veel gebeuren en voor veel leden is de naamsverandering nog steeds wennen". Parthenon was opgericht in 1948 en Hercules bestond al sinds 1896.

Lees ook

gevangenisdordrecht

Bewaker Rens helpt gedetineerde, maar wordt geslagen en houdt er dubbele kaakbreuk aan over

Het geweld duurt slechts 18 seconden: gedetineerde Saban slaat een gevangenbewaarder van De Dordtse Poorten een dubbele kaakbreuk en trapt vervolgens een psycholoog tegen de rug. “Ik was mijzelf die dag niet”, zegt hij in de rechtszaal. “Ik was verward.”

Nieuw project (1)

Eén verdachte verkrachtingszaak langer vast, ander geschorst

Eén van de twee verdachten uit Sliedrecht die afgelopen woensdag werd aangehouden in een zaak rond een groepsverkrachting in het dorp, blijft langer vastzitten. De andere verdachte (19) is geschorst, meldt het Openbaar Ministerie (OM).

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.

foto ongeluk wielwijk apotheek

Bestuurster rijdt tegen muur van apotheek, vrouw nagekeken

Een automobilist is woensdag tegen de gevel van een apotheek gebotst in Dordrecht. De vrouw is ter plaatse gecontroleerd, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.