gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw logo op Reeweghal

Sportvereniging Fortius heeft sinds gisteren het nieuwe logo nu ook op de muur van de sporthal hangen. Fortius is de fusieclub van de voormalige atletiek- en krachtsportverenigingen Parthenon en Hercules en zit op Sportpark Reeweg.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het nieuwe logo bestaat uit de naam van de vereniging met daarboven iconen die de sporttakken van Fortius uitbeelden. Onder de naam staat een cyaankleurige streep. Het was nog een hele klus om het logo aan de muur van de Reeweghal te krijgen, omdat het uit veel losse onderdelen bestaat. "Het moet allemaal wel recht hangen", zegt bestuurslid Gos Koernap. Leden krijgen het nieuwe logo ook op hun clubtenue.

Fortius gaat ook haar onderkomen fors verbouwen. Dan gaat het om het toevoegen van kamers binnen de huidige ruimte. Ook wordt de ingang verplaatst. Nu moet je nog via de kantine op de eerste verdieping naar binnen. Straks is er een eigen toegang met een buitentrap met een tussenplateau, zodat je niet meteen helemaal beneden ligt als je een misstap maakt. Leden helpen mee met klussen om de kosten te drukken. Eind volgend jaar moet de verbouwing zijn afgerond.

"We zijn op 1 januari gefuseerd, maar daarmee ben je er nog niet", zegt Koernap, "organisatorisch moet er veel gebeuren en voor veel leden is de naamsverandering nog steeds wennen". Parthenon was opgericht in 1948 en Hercules bestond al sinds 1896.

Lees ook

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.

Screenshot_20261020_085330_Instagram

Auto op zijn kant op A16, bestuurder aangehouden

Op de A16 bij Zwijndrecht is dinsdagochtend een auto op zijn kant terechtgekomen na een ongeluk. Daarbij waren in totaal twee auto's betrokken. De politie heeft één persoon aangehouden voor rijden onder invloed.

pont rosmolenweg

Pont regelmatig te laat in de spits, slecht nieuws voor reizigers

De pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht gaat vanaf volgende week maandag minder varen. In de spits wordt de dienstregeling van drie naar twee keer per uur teruggeschroefd. "De ponten kunnen in de spits niet volgens de dienstregeling varen en zijn regelmatig te laat", verklaart Rijkswaterstaat.

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

Nieuw project (1)

Eén verdachte verkrachtingszaak langer vast, ander geschorst

Eén van de twee verdachten uit Sliedrecht die afgelopen woensdag werd aangehouden in een zaak rond een groepsverkrachting in het dorp, blijft langer vastzitten. De andere verdachte (19) is geschorst, meldt het Openbaar Ministerie (OM).

oudekademuur

Vondst oude kademuur legt wegwerkzaamheden stil

Bij de herinrichting van de Spuiboulevard Oost in Dordrecht is onverwacht een oude kademuur aangetroffen. De werkzaamheden zijn daarom stilgelegd.