gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw logo op Reeweghal

Sportvereniging Fortius heeft sinds gisteren het nieuwe logo nu ook op de muur van de sporthal hangen. Fortius is de fusieclub van de voormalige atletiek- en krachtsportverenigingen Parthenon en Hercules en zit op Sportpark Reeweg.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het nieuwe logo bestaat uit de naam van de vereniging met daarboven iconen die de sporttakken van Fortius uitbeelden. Onder de naam staat een cyaankleurige streep. Het was nog een hele klus om het logo aan de muur van de Reeweghal te krijgen, omdat het uit veel losse onderdelen bestaat. "Het moet allemaal wel recht hangen", zegt bestuurslid Gos Koernap. Leden krijgen het nieuwe logo ook op hun clubtenue.

Fortius gaat ook haar onderkomen fors verbouwen. Dan gaat het om het toevoegen van kamers binnen de huidige ruimte. Ook wordt de ingang verplaatst. Nu moet je nog via de kantine op de eerste verdieping naar binnen. Straks is er een eigen toegang met een buitentrap met een tussenplateau, zodat je niet meteen helemaal beneden ligt als je een misstap maakt. Leden helpen mee met klussen om de kosten te drukken. Eind volgend jaar moet de verbouwing zijn afgerond.

"We zijn op 1 januari gefuseerd, maar daarmee ben je er nog niet", zegt Koernap, "organisatorisch moet er veel gebeuren en voor veel leden is de naamsverandering nog steeds wennen". Parthenon was opgericht in 1948 en Hercules bestond al sinds 1896.

Lees ook

treinstationdordrecht

Let op: woensdag geen treinen, nauwelijks bussen

Reis je normaal gesproken met het openbaar vervoer naar je werk of school? Woensdag zul je daar zeer waarschijnlijk een andere manier voor moeten vinden. Vanwege een landelijke staking in het openbaar vervoer die de vakbonden hebben afgeroepen, rijden er geen treinen en minder tot geen bussen. De Waterbus vaart wel.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - DOMINEE

Idelette heeft na 35 jaar als dominee nog steeds soms het beginnersgevoel

De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.

Overval Kruidvat Kerkbuurt Sliedrecht

Gewapende overval op winkel, 17-jarige verdachte aangehouden

Aan de Kerkbuurt in Sliedrecht heeft dinsdagavond een gewapende overval met een mes plaatsgevonden. Dit gebeurde rond 17.30 uur bij een vestiging van de Kruidvat.