Dordrecht, Netherlands

Nieuw portaal Rijndam Revalidatie bij ASz

Patiënten van Rijndam Revalidatie krijgen online toegang tot hun medisch dossier via het nieuwe patiëntenportaal Mijn Rijndam. Dit portaal is als eerste gelanceerd bij het Albert Schweitzerziekenhuis in Dordrecht.
Gert van der Steen | 6 mei 2019 10:35 | Aangepast op 6 mei 2019 10:35
Daarmee kunnen patiënten altijd hun eigen gegevens en afspraken inzien. Inloggen gebeurt met DigiD en SMS-controle of de DigiD-app. De patiënt moet hiermee mee regie krijgen over zijn revalidatie-traject. Alle documenten kunnen worden ingezien, zoals afspraken, revalidatiedoelen, uitslagen en brieven.

In de komende maanden wordt het portaal ook uitgerold in de overige 17 vestigingen van Rijndam. Eind 2019 moet het beschikbaar zijn voor alle patiënten.


Er wordt intussen verder gewerkt aan uitbreiding van de functionaliteit. Denk daarbij bijvoorbeeld aan online afspraken regelen en videoconsulten met de arts.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Nieuw zwembad op de gemeentegrens? Zo denkt de Hardinxveldse politiek erover

Wat verandert de gemeenteraadsverkiezing aan de plannen voor het gezamenlijke zwembad van Sliedrecht...

Vader van vermiste Yoran (16) over vondst voet: 'In mijn hart wist ik de uitkomst al'

Noodgedwongen krijgt het boek ‘Zoon, waar ben je?’ van Daniël Krol uit Sleeuwijk een sombere toevoeg...

Vergaderen in een boot of grote evenementen: dit komt in gerenoveerde Biesboschhal

Dat de Biesboschhal verkocht is en er iets mee gaat gebeuren, dat was al bekend. Nu is er ook meer d...

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...