Dordrecht, Netherlands

Nieuw seizoen Ouwe Jonges Krentebrood van start

Aanstaande zondag zijn de mannen van Ouwe Jonges Krentebrood na een welverdiendie vakantie weer terug bij RTV Dordrecht.
Fokko van der Straaten | 4 oktober 2019 15:44 | Aangepast op 4 oktober 2019 15:44
In het tweede seizoen zullen Ron van de Rhee, Thijs Blom en Ad van den Herik maandelijks het wel en wee van het Dordtse nieuws op hun eigenwijze wijze ter tafel brengen.

In de eerste aflevering komen onder andere aan bod, de perikelen rond de bezuinigingen op de Sociale Dienst zoals die voorgesteld zijn in de Drechtraad, de rol van burgemeester Kolff bij de sluiting van Pablo's Kantina, uiteraard komt de sportvisie ter tafel en laten de heren ook nog hun licht schijnen over het ontwerp van Gerhard Lentink van zijn beeld "Hanneken van Dordt". Ron van de Rhee en Thijs Blom vinden dat het beeld er moet komen en zijn bereid zelfs een financiele bijdrage te leveren. De altijd eigenwijze Ad van den Herik ziet het beeld helemaal niet zitten en bepleit de terugkeer van Het Mobilarium.

Ouwe Jonges Krentebrood wordt zondag vanaf z18.00 u. uitgezonden en woensdag eveneens vanaf 18.00 u. herhaald.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...

Grote Kerk toont interactief kunstwerk over de Dordtse Synode

Je kunt er niet omheen als je de Grote Kerk in Dordrecht binnenstapt: zo’n dertig felblauwe mosselen...