gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw speelveld voor korfbalclub SC Movado

786847622d62a67adce7ce05dfa58336

Na een hoop gesteggel eerder dit jaar is het dan eindelijk zo ver: Korfbalclub SC Movado op Sportpark Patersweg krijgt een nieuw speelveld. Deze week startte een aannemer met de aanleg van een kunstgrasveld. Het sportpark zou eerst verdwijnen.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Eerder dit jaar waren verschillende clubs aan het Sportpark ontevreden over de verhuisplannen naar de Schenkeldijk die de gemeente voor hen had. Onder meer het geldbedrag dat de gemeente beschikbaar stelde was volgens hen niet genoeg.

De problemen speelden vooral rondom de drie clubs Dubbeldam (voetbal), Movado (korfbal) en TTV Dordrecht (tafeltennis). De clubs vragen al jaren om een nieuw verenigingsgebouw.

Voor onder meer de voetbalvereniging Dubbeldam, de Dordtsche Rugby Club en Volleybalvereniging Next Volley werden andere oplossingen of locaties gevonden. De verhuizing van Korfbalclub SC Movado naar de Schenkeldijk ging niet door. In plaats daarvan krijgen zij dus nu nieuwe velden. Het nieuwe speelveld moet eind augustus klaar zijn. De vereniging heeft bij andere Dordtse korfbalverenigingen gevraagd of zij daar mogen trainen, mochten de werkzaamheden uitlopen.

Lees ook

Auto water

Duikers redden hondje uit te water geraakte auto

Het was dinsdagochtend even goed schrikken voor een man op leeftijd uit Oud-Alblas. De man parkeerde zijn auto aan de Noordhoek in Papendrecht en ging er eventjes op uit. Toen hij terug kwam bij zijn auto stond hij perplex: de auto, met daarin zijn hondje, was ineens verdwenen.

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.

ouwejonges

‘Ouwe Jonges’ gooien de beuk erin én openen klaaglijn

Het gaat er zondagmiddag ongetwijfeld weer niet erg zachtzinnig aan toe bij RTV Dordrecht als presentator Ron van de Rhee aan de stamtafel plaatsneemt met Ad van den Herik en Thijs Blom. In Ouwe Jonges Krentebrood wordt het nieuws van de afgelopen weken in sneltreinvaart doorgenomen en opent het trio een heuse klaaglijn.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.20.37

Gemeente Sliedrecht zet deur open voor Oranje-nachten, horeca wacht af

De gemeente Sliedrecht geeft horecagelegenheden de mogelijkheid om hun zaak langer open te houden tijdens wedstrijden van het Nederlands elftal op het WK in Amerika, Canada en Mexico. Oranje speelt onder meer tegen Tunesië pas om 01.00 uur 's nachts, waardoor de wedstrijd pas ver na de normale sluitingstijd is afgelopen. Toch staat nog niet iedere uitbater te springen om langer open te blijven.

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

elektrischetouringcar

Van dieselronk naar stille zoem: eerste elektrische touringcar in de streek

Het geluid van een ronkende dieselmotor van een touringcar kennen we allemaal. Een elektrische touringcar met een licht zoemend geluid, dat is even wennen. Toch is het de nieuwe realiteit bij SnelleVliet Touringcars in Alblasserdam. Het bedrijf heeft daarmee de eerste elektrische touringcar in onze streek.