gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw speelveld voor korfbalclub SC Movado

786847622d62a67adce7ce05dfa58336.jpg

Na een hoop gesteggel eerder dit jaar is het dan eindelijk zo ver: Korfbalclub SC Movado op Sportpark Patersweg krijgt een nieuw speelveld. Deze week startte een aannemer met de aanleg van een kunstgrasveld. Het sportpark zou eerst verdwijnen.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Eerder dit jaar waren verschillende clubs aan het Sportpark ontevreden over de verhuisplannen naar de Schenkeldijk die de gemeente voor hen had. Onder meer het geldbedrag dat de gemeente beschikbaar stelde was volgens hen niet genoeg.

De problemen speelden vooral rondom de drie clubs Dubbeldam (voetbal), Movado (korfbal) en TTV Dordrecht (tafeltennis). De clubs vragen al jaren om een nieuw verenigingsgebouw.

Voor onder meer de voetbalvereniging Dubbeldam, de Dordtsche Rugby Club en Volleybalvereniging Next Volley werden andere oplossingen of locaties gevonden. De verhuizing van Korfbalclub SC Movado naar de Schenkeldijk ging niet door. In plaats daarvan krijgen zij dus nu nieuwe velden. Het nieuwe speelveld moet eind augustus klaar zijn. De vereniging heeft bij andere Dordtse korfbalverenigingen gevraagd of zij daar mogen trainen, mochten de werkzaamheden uitlopen.

Lees ook

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20:00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagavond al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.