gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuw speelveld voor korfbalclub SC Movado

786847622d62a67adce7ce05dfa58336

Na een hoop gesteggel eerder dit jaar is het dan eindelijk zo ver: Korfbalclub SC Movado op Sportpark Patersweg krijgt een nieuw speelveld. Deze week startte een aannemer met de aanleg van een kunstgrasveld. Het sportpark zou eerst verdwijnen.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Eerder dit jaar waren verschillende clubs aan het Sportpark ontevreden over de verhuisplannen naar de Schenkeldijk die de gemeente voor hen had. Onder meer het geldbedrag dat de gemeente beschikbaar stelde was volgens hen niet genoeg.

De problemen speelden vooral rondom de drie clubs Dubbeldam (voetbal), Movado (korfbal) en TTV Dordrecht (tafeltennis). De clubs vragen al jaren om een nieuw verenigingsgebouw.

Voor onder meer de voetbalvereniging Dubbeldam, de Dordtsche Rugby Club en Volleybalvereniging Next Volley werden andere oplossingen of locaties gevonden. De verhuizing van Korfbalclub SC Movado naar de Schenkeldijk ging niet door. In plaats daarvan krijgen zij dus nu nieuwe velden. Het nieuwe speelveld moet eind augustus klaar zijn. De vereniging heeft bij andere Dordtse korfbalverenigingen gevraagd of zij daar mogen trainen, mochten de werkzaamheden uitlopen.

Lees ook

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

mobiele camera crabbehof

Winkeliers Crabbehof willen structureel beter toezicht na reeks incidenten

Op de parkeerplaats van het Van Oldebarneveltplein bij winkelcentrum Crabbehof in Dordrecht staat sinds kort een mobiele camera. De camera is een tijdelijke maatregel naar aanleiding van een reeks incidenten in de afgelopen periode, waaronder de overval op juwelierszaak Retel op 18 juli. Als het aan de winkeliersvereniging ligt, is de camera het begin van een verbetering van het toezicht in het winkelcentrum.

20220725162648_IMG_1516 (1)

Dordtenaar (28) overleden bij ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Een 28-jarige man uit Dordrecht is maandagmiddag overleden bij een ernstig ongeluk op de A17 bij Moerdijk. Rond vier uur botste zijn bestelbus achterop een vrachtwagen. De snelweg richting Dordrecht was na het ongeluk urenlang afgesloten.

Still1

Dordtse Ilse wil volwaardig feestartiest worden: ‘Ik kan het niet, maar wil het wel kunnen’

Met miljoenen weergaven op sociale media en tienduizenden volgers is de Dordtse Ilse Visser druk bezig om haar doel te bereiken. De TikTokster wil graag feestartiest worden, er is alleen één grote uitdaging. “Ik weet van mezelf dat ik helemaal niet kan zingen.”

jdg_04-08-26_inlaat_Kinderdijk_1I6A2423

Dit merken we in de streek van de aanhoudende droogte

We kennen Nederland als een nat land, maar deze zomer is dat wel anders. We hebben een zeer droge juli-maand achter de rug en ook in augustus is het erg droog. Op diverse plekken in ons land worden maatregelen genomen, zoals onttrekkingsverboden, de inzet van noodpompen en aanpassingen van de sluizen. Maar wat betekent de droogte voor onze streek?