Dordrecht, Netherlands

Nieuwe aanwinst voor Distripark: dit komt er in het 31.000 vierkante meter grote ‘A16 Cargo Center’

De bouw van A16 Cargo Center, een nieuw distributiecentrum op Distripark Dordrecht, is maandag begonnen. Het gigantische gebouw wordt in maart 2022 opgeleverd.
Corrado Francke | 17 mei 2021 15:03 | Aangepast op 17 mei 2021 15:03
Vastgoedontwikkelaar Proptimize en vastgoedbeheerbedrijf Built to Build kondigden dit maandag aan in een persbericht. Het distributiecentrum heeft een totale oppervlakte van 31.000 vierkante meter: het overgrote deel (29.000 vierkante meter) is bedoeld voor het opslaan van goederen. Daarnaast is er kantoorruimte in het gebouw.


Logistieke voordelen

Vanwege logistieke redenen is gekozen voor het Distripark als thuisbasis voor het centrum, dat in de buurt van de A16 richting Antwerpen en de A15 richting Nijmegen en het Ruhrgebied ligt.


Ook over water is de ligging op het eiland van Dordt een voordeel: “De nabijheid van de Dordrecht Inland Seaport, de zeehavens van Rotterdam, Moerdijk en Antwerpen en de Alblasserdam Inland Terminal garanderen een goede bereikbaarheid en snelle ontsluiting over de weg en het water.”

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...