Dordrecht, Netherlands

Nieuwe apparaten voor fysiotherapie

Het Albert Schweitzer Ziekenhuis heeft twee nieuwe apparaten ontvangen voor de afdeling fysiotherapie. Het gaat om een hometrainer met een videoscherm en een soort spelcomputer, een Silverfit. Allebei geschonken door de Stichting Kioske Zwijndrecht, het winkeltje in het ziekenhuis in Zwijndrecht.
Marjolein Vos | 8 mei 2018 16:32 | Aangepast op 8 mei 2018 16:32
De stichting haalt meer geld op voor goede doelen. In de 25 jaar dat ze bestaat heeft ze onder meer gezorgd voor de aanschaf van kappen die ervoor zorgen dat haar minder snel uitvalt bij een chemokuur. En nu was het de beurt aan deze afdeling van het Albert Schweitzer Ziekenhuis.

Patienten komen tijden hun ziekenhuisverblijf vaak bijna niet hun bed uit. "80 procent van de tijd liggen ze en dat is niet goed", vertelt fysiotherapeut Frank de Kort. De nieuwe apparaten moeten daar verandering in brengen. Ze zijn ook te verplaatsen, dus iedereen in het ziekenhuis kan er gebruik van maken.

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...