gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe business lounge voor FC Dordrecht

Dankzij het Bouwteam Drechtsteden kan FC Dordrecht met een volledig nieuwe business lounge aan het nieuwe seizoen in de eerste divisie beginnen.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De nieuwe business lounge is vanavond geopend, voorafgaande aan de eerste thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht.

Het Bouwteam is een samenwerkingsverband van 24 bedrijven in de bouw in Dordrecht en de Drechtsteden. Het realiseerde de hele verbouwing en modernisering in minder dan 6 weken en is ook gelijk de nieuwe naamgever.Geen betaald voetbalclub kan meer zonder business club en die van FC Dordrecht staat al 20 jaar bekend als een van de gezelligste, of de club nu goede of slechte resultaten boekt. Maar aan de lounge zelf was al jaren niets veranderd. Nu dus wel, met de mogelijkheid om 500 sponsoren en gasten op een wedstrijdavond te ontvangen en negen aparte units aan de veldzijde, waarvan er al acht verhuurd zijn.

FC Dordrecht heeft op dit moment 130 business club-leden en 220 business-stoelen verhuurd. De club hoopt dankzij de nieuwe lounge meer bedrijven te interesseren. Het zijn natuurlijk vooral goede resultaten die de club aantrekkelijker maken. 
FC Dordrecht won van Jong FC Utrecht met 2-1.

Lees ook

foto eerste overval juwelier van leeuwen

Jongen (17) aangehouden na overval juwelier in Dordtse binnenstad

De politie heeft een 17-jarige jongen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een overval op de Dordtse juwelier Van Leeuwen. De winkel werd de afgelopen weken twee keer overvallen: de jongen is nu aangehouden voor de eerste overval.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.

de Munt afgesloten 02

Doorgang de Munt afgesloten: grote scheuren in deze muur

De onderdoorgang bij de Munt aan de Doelstraat in Dordrecht is sinds dinsdagmiddag afgesloten. Uit voorzorg zijn hekken geplaatst na een melding van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid over mogelijke problemen met de stabiliteit van een aangrenzend pand en de bijbehorende muur.

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

binnenkijken in oud monument

Van ingezakt monument naar moderne woningen: boterbeurs voor het eerst te bezoeken

Het monumentale pand ‘De Boterbeurs’ in de Dordtse binnenstad, was jarenlang niet te bezoeken. Tot afgelopen weekend: tijdens Open Monumentendag liet architect en bewoner Hendrik Jan Groeneweg trots zien hoe het geworden is. “De bezoekers die het gebouw verlieten, waren ongelofelijk enthousiast.”