gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe eigenaar Crimpert Salm

Het bekende restaurant Crimpert Salm aan de Visstraat in Dordrecht is deze week overgenomen. Dordtenaar Marcel Koelewijn is de nieuwe eigenaar en ziet een jongensdroom in vervulling gaan.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De afgelopen drieënhalf jaar was de Crimpert Salm eigendom van Bjorn van Dijl die het restaurant samen met Kazia de Jong runde. Van Dijl is in Dordrecht ook eigenaar van Strada del Vino en Bistro 233. Van Dijl blijft nog wel verbonden aan de Crimpert Salm.

Marcel Koelewijn ziet als geboren en getogen Dordtenaar volop kansen voor het restaurant, dat in een van de meest monumentale panden van Dordrecht is gevestigd.

"Ik heb altijd een restaurant willen hebben en dat is met de koop van Crimpert Salm gelukt. Het is een restaurant met een goede naam. Ervaring die doe ik snel op mede geholpen door mijn zeer ervaren personeel. Ik zal er alles aan doen om het restaurant een stap verder te brengen."

Het borreluur op vrijdag- en zaterdagmiddag krijgt een nieuwe impuls. "We gaan echt voor gezelligheid en kwaliteit, Met mooie en verse producten."

Lees ook

VAN DRUNEN-MOTOCROSS-GP-07-GER-2026

Na harde val raakt WK-titel steeds verder uit zicht voor pechvogel Van Drunen

Er moet een wonder gebeuren als Lotte van Drunen nog wereldkampioen motorcross wil worden dit jaar. De 18-jarige Sliedrechtse kwam zondag in Duitsland hard ten val en heeft na twee van de vijf raceweekenden een achterstand van 44 punten op de huidige WK-leider.

IMG_4011

Opluchting overheerst na vermissing van kater Oscar: 'Mijn maatje is terug'

Blijdschap en voornamelijk opluchting bij Remco van Die. Na twaalf dagen vol onwetendheid en angst is kater Oscar namelijk weer terug bij zijn baasje. En dat maakt heel wat los. “Hij is mijn maatje, je mist iets als hij er niet is. Ik praatte zelfs tegen hem als hij naast me zat.”

studiodewitt

Zaterdag in Studio De Witt: Indorock, Dordt in Stoom en formatieprocessen

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met de initiatiefnemers van het vinylproject Indorock. Hij duikt met hen in de rijke muzikale geschiedenis.

1c6934ab-a425-3d31-a5d7-28d0fed087ba

Darmbacterie in drinkwater gevonden, kookadvies voor drie gemeenten

Bewoners van Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht moeten de komende drie dagen hun water koken voor gebruik. Dat adviseert drinkwaterbedrijf Evides vrijdagavond.

artikelfoto kazerne SLIE

Na decennia verhuist brandweer uit centrum Sliedrecht: 'Brok historie'

Dinsdagavond staat er iets bijzonders te gebeuren: de brandweer van Sliedrecht vertrekt uit het hart van het dorp en betrekt een nieuwe kazerne aan de Rijnstraat. De nieuwe brandweerkazerne is vanaf dan gevestigd in het voormalige politiebureau aan de rand van Sliedrecht. Omwonenden van de oude stek gaan de brandweer wel missen.

tempFileForShare_20260601-094338

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.