gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe eigenaar Crimpert Salm

Het bekende restaurant Crimpert Salm aan de Visstraat in Dordrecht is deze week overgenomen. Dordtenaar Marcel Koelewijn is de nieuwe eigenaar en ziet een jongensdroom in vervulling gaan.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De afgelopen drieënhalf jaar was de Crimpert Salm eigendom van Bjorn van Dijl die het restaurant samen met Kazia de Jong runde. Van Dijl is in Dordrecht ook eigenaar van Strada del Vino en Bistro 233. Van Dijl blijft nog wel verbonden aan de Crimpert Salm.

Marcel Koelewijn ziet als geboren en getogen Dordtenaar volop kansen voor het restaurant, dat in een van de meest monumentale panden van Dordrecht is gevestigd.

"Ik heb altijd een restaurant willen hebben en dat is met de koop van Crimpert Salm gelukt. Het is een restaurant met een goede naam. Ervaring die doe ik snel op mede geholpen door mijn zeer ervaren personeel. Ik zal er alles aan doen om het restaurant een stap verder te brengen."

Het borreluur op vrijdag- en zaterdagmiddag krijgt een nieuwe impuls. "We gaan echt voor gezelligheid en kwaliteit, Met mooie en verse producten."

Lees ook

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

vastintunnelbusink

Vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

Een vrachtwagen is donderdagmiddag vast komen te zitten in een tunneltje in Dordrecht. Het gaat om de zogenoemde Blauwe Tunnel aan de Dubbeldamseweg Zuid.

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.

michelinsterchefkok

De Gieser Wildeman behoudt Michelinster, geen nieuwe sterrenrestaurants in de streek

Restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos blijft het enige restaurant met een Michelinster in de streek. Marco van der Wijngaard, sinds vorig jaar chef-kok van het restaurant, behield vorig jaar de Michelinster die in 2006 was behaald door de oud-eigenaren. Ook dit jaar blijft deze ster van kracht, blijkt na de uitreiking van de Michelinsterren in Maastricht.

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.

gevangenisdordrecht

Saban S. (20) krijgt tbs na geweldsuitbarsting in Dordtse gevangenis

De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.