gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe eigenaar Crimpert Salm

Het bekende restaurant Crimpert Salm aan de Visstraat in Dordrecht is deze week overgenomen. Dordtenaar Marcel Koelewijn is de nieuwe eigenaar en ziet een jongensdroom in vervulling gaan.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De afgelopen drieënhalf jaar was de Crimpert Salm eigendom van Bjorn van Dijl die het restaurant samen met Kazia de Jong runde. Van Dijl is in Dordrecht ook eigenaar van Strada del Vino en Bistro 233. Van Dijl blijft nog wel verbonden aan de Crimpert Salm.

Marcel Koelewijn ziet als geboren en getogen Dordtenaar volop kansen voor het restaurant, dat in een van de meest monumentale panden van Dordrecht is gevestigd.

"Ik heb altijd een restaurant willen hebben en dat is met de koop van Crimpert Salm gelukt. Het is een restaurant met een goede naam. Ervaring die doe ik snel op mede geholpen door mijn zeer ervaren personeel. Ik zal er alles aan doen om het restaurant een stap verder te brengen."

Het borreluur op vrijdag- en zaterdagmiddag krijgt een nieuwe impuls. "We gaan echt voor gezelligheid en kwaliteit, Met mooie en verse producten."

Lees ook

pixabayrijnmond

Met 'silent nooddisco' voorbereiden op een overstroming: 'Feestje met een knipoog'

Honderd mensen die met een koptelefoon op door een noodsituatie worden geleid. Het klinkt misschien niet direct als een feestje, maar tijdens Festival Voor de Vloed in Dordrecht gebeurt het echt. De ‘silent nooddisco’ is een van de opvallendste onderdelen van een festival dat Dordtenaren bewust wil maken van iets wat in het dagelijks leven gemakkelijk wordt vergeten: de stad leeft al eeuwen met de dreiging van het water.

misbruik ter illustratie Pexels

Meisje (17) uit instelling misbruikt? 'U had haar leeftijd moeten checken'

Tegen een Rotterdammer (40) is een jaar cel geëist voor de verkrachting van een meisje van 17. Het meisje was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Grote vraag tijdens de rechtszaak: wist de man dat het meisje was weggelopen en wist hij dat zij minderjarig was?

Artikel webfoto

Onbegrip en woede in dit dorp: twaalf speelplekken moeten weg

Twaalf speelplekken verdwijnen in Alblasserdam, omdat deze niet voldoen aan de veiligheidseisen. Het leidt tot onbegrip in het dorp, want waarom is er niet overlegd? En wat gaat er nu gebeuren? "Ze hadden het al jaren geleden moeten opknappen."

vuurwerkinleverpunt 2026

Ruim 120 kilo aan vuurwerk ingeleverd tijdens speciale actie

De vuurwerkinleveractie in Dordrecht heeft afgelopen zaterdag meer dan 120 kilo aan vuurwerk opgebracht. Vanwege het vuurwerkverbod is afsteken tijdens de komende jaarwisseling niet meer toegestaan. Streekgenoten konden daarom gratis en anoniem hun vuurwerk inleveren.

7334111A-4605-4F44-B372-E53B502899C6

Zien: dit wordt het standbeeld van Kees Buddingh met Blauwbilgorgel

Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.