Dordrecht, Netherlands

Nieuwe naam voor Raad van Kerken

Het platform Raad van Kerken Dordrecht gaat per direct verder onder de naam Platform Dordtse Kerken. De nieuwe naam is gekozen tijdens de laatste algemene ledenvergadering.
Kees Rijborz | 13 december 2016 11:04 | Aangepast op 13 december 2016 11:04
Volgens Hans Berrevoets, voorzitter van Raad van Kerken, is er bewust gekozen voor deze naamswijziging. ´We willen meer kerken met elkaar in contact brengen en de nieuwe benaming heeft hierbij een paraplufunctie. Met het Platform Dordtse Kerken hebben we een naam die een bredere laag dekt.´

Bij de naamswijziging zijn allerlei stromingen betrokken. Het Platform wil op deze manier de kerken verbinden en de zichtbaarheid van de kerk in Dordrecht vergroten.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...