Dordrecht, Netherlands

Nieuwe naam voor Raad van Kerken

Het platform Raad van Kerken Dordrecht gaat per direct verder onder de naam Platform Dordtse Kerken. De nieuwe naam is gekozen tijdens de laatste algemene ledenvergadering.
Kees Rijborz | 13 december 2016 11:04 | Aangepast op 13 december 2016 11:04
Volgens Hans Berrevoets, voorzitter van Raad van Kerken, is er bewust gekozen voor deze naamswijziging. ´We willen meer kerken met elkaar in contact brengen en de nieuwe benaming heeft hierbij een paraplufunctie. Met het Platform Dordtse Kerken hebben we een naam die een bredere laag dekt.´

Bij de naamswijziging zijn allerlei stromingen betrokken. Het Platform wil op deze manier de kerken verbinden en de zichtbaarheid van de kerk in Dordrecht vergroten.

Lees ook

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...