gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe wielertocht voor vrouwen

De Hoop organiseert al jarenlang Cycle for Hope, het wielerevenement waarmee geld opgehaald wordt voor de Dordtse stichting. Maar daar komt dit jaar een nieuwe tocht bij: een speciale Ladies Ride van 120 kilometer. De eerste editie vindt plaats op 23 juni.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De tocht start op Dorp De Hoop. Onderweg komen de wielrensters langs uitgestrekte weilanden en authentieke dorpjes. De route voert langs beide kanten van de Lek, met vrij uitzicht over het water. Via Schoonhoven, Bergambacht, Lekkerkerk en Krimpen aan den IJssel komen de vrouwen terug in Dordrecht.

De finish van de Ladies Ride is tegelijk met de andere tochten van Cycle for Hope. Op 23 juni is ook de Toertocht met 90, 140 of 200 km. Van 21 tot 23 juni 2018 wordt het Rondje Nederland gefietst. Inschrijven voor de tochten kan via www.cycleforhope.nl.

Lees ook

schoofrijnmond

Eerste koopzondag in dit dorp, maar de meeste winkels bleven dicht

Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.

gevangenisdordrecht

Saban S. (20) krijgt tbs na geweldsuitbarsting in Dordtse gevangenis

De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

oudekademuur

Vondst oude kademuur legt wegwerkzaamheden stil

Bij de herinrichting van de Spuiboulevard Oost in Dordrecht is onverwacht een oude kademuur aangetroffen. De werkzaamheden zijn daarom stilgelegd.

foto

Vrachtwagens botsen op A16, automobilisten negeren rode kruizen

Twee vrachtwagens zijn woensdagochtend gebotst op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Door het ongeluk staat verkeer tussen Dordrecht en Rotterdam in de file.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.