Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: jongens met mes beroven 11-jarige in Papendrecht

De politie had het maandagmiddag- en avond druk met verschillende meldingen in de Drechtsteden, waaronder een beroving in Papendrecht. Daar beroofden twee minderjarige jongens met een mes een 11-jarige jongen. De twee zijn aangehouden. Hoe oud ze precies zijn, wil de politie niet zeggen.
Corrado Francke | 31 januari 2023 13:13 | Aangepast op 31 januari 2023 13:13
Een 41-jarige vrouw uit Zwijndrecht is diezelfde middag aangehouden omdat zij met te veel alcohol op in de auto stapte. Haar rijbewijs is ingevorderd omdat ze meer dan drie keer te veel had gedronken dan toegestaan is. “Voor haar was het geen Dry January”, schrijven agenten op Instagram.

In de avond kreeg de politie een melding van huiselijk geweld uit Zwijndrecht. Hierbij is een 52-jarige man aangehouden.

Lees meer over:

112-nieuws|

Lees ook

Vrouw (23) neergestoken na ruzie aan Middelweg, man (22) aangehouden

Een 22-jarige Dordtenaar is in de nacht van zaterdag op zondag aangehouden nadat hij een vrouw (23) ...

Pannetje op het vuur zorgt voor rook in aanleunwoning

Hulpdiensten zijn dinsdagavond massaal uitgerukt naar een aanleunwoning in de Koningstraat in Dubbel...

Dordtenaar behandeld in ziekenhuis na beet van hond

Een Dordtenaar werd op de avond van zondag op maandag gebeten door een hond. De persoon moest naar h...

Lichte schade bij woningbrand in Crabbehof, stekkerdoos de veroorzaker

Een stekkerdoos onder een bed heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam gevat in de Dordtse wijk...

Politie krijgt 150 tips in zoektocht naar moordverdachte 'Lucky'

De zoektocht naar Minh Nghia Vuong, alias 'Lucky' heeft momenteel 150 tips opgeleverd. De eerste uit...

Brandje in Parkhuis snel geblust, bewoner ademt rook in

Een brandje heeft er donderdagavond voor gezorgd dat verschillende bewoners van Het Parkhuis hun won...