gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

5 jaar Quiet Drechtsteden: ‘Het geeft ons mooie momenten’

a0946f0b8d9c8fa04fd565b012dcfe6a

Quiet Drechtsteden bestaat 5 jaar en dat wordt gevierd met een campagne om meer aandacht te vragen voor armoede. “Zo kan iedereen meedraaien in de maatschappij.”

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Quiet Drechtsteden is een organisatie die zich inzet voor mensen die in stille armoede leven. Door middel van sponsoren kan de organisatie mensen in de Drechtsteden een gratis product of uitje aanbieden. “Dat zorgt ervoor dat ze gewoon net als iedereen mee kunnen draaien in de maatschappij”, aldus Koosje Peters van Quiet Drechtsteden.

Eén van de sponsoren is Coffeelicious. “Hier krijgen onze members een aanbieding om een kopje koffie of thee te drinken met een stukje taart erbij”, vertelt Peters. Fiona Stöger van Coffeelicious vindt het mooi dat ze Quiet members een kans kan bieden om naar haar bakery te komen. “Coffeelicious is een plekje voor iedereen en niet iedereen heeft budget om hier naar toe te komen.”

Een Quiet member die gebruik maakt van de aanbieding bij Coffeelicious is Afifa. Samen met haar dochter eet ze een taartje in de bakery. “Het geeft ons mooie momenten, we gaan bijvoorbeeld naar een restaurant of de bioscoop.”

Het jubileum wordt gevierd met een campagne. Zo heeft de organisatie een podcast gemaakt waarin twee members hun verhalen vertellen. Ook breidt Quiet Drechtsteden binnenkort uit naar Zwijndrecht.

Bekijk hieronder de reportage:

Lees ook

ASMediapersoontewater

Vrouw belandt in water in Hendrik-Ido-Ambacht

Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.

politie 01

Politie deelt beelden van verdachten na ontvoering en overval

De politie is op zoek naar twee verdachten na een ontvoering in Papendrecht vorige week. Een 20-jarige vrouw werd toen ontvoerd en achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas. Later op de avond vond er een overval plaats op haar woning in Rotterdam.

hennepkwekerijcrabbehof

Dagenlange lekkage leidt tot ontdekking hennepkwekerij

De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.

moerdijkbrug

Werkzaamheden aan Moerdijkbrug , verkeer moet rekening houden met vertraging

Verkeer op de A16 moet de komende tijd al rekening houden met vertraging vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug, maar deze en volgende week wordt dat mogelijk nog iets erger. Vanaf dinsdagavond werkt Rijkswaterstaat namelijk aan de Moerdijkbrug. In de richting van Rotterdam tot de aansluiting met de N3 is één rijstrook afgesloten.

broeman over brugsluiting

Transportdirecteur pleit voor meer geld voor infrastructuur: ‘We hollen achteruit’

Het plotselinge vrachtwagenverbod op de Merwedebrug, in combinatie met de afsluiting van de Papendrechtsebrug én de sinds 1 juli geldende kilometerheffing voor vrachtwagens, zorgt voor hoofdbrekens in de transportsector. Marcel Klein van transportbedrijf Boerman in Hardinxveld-Giessendam pleit voor meer investeringen in de Nederlandse infrastructuur. “We dalen af naar een niveau waar we niet willen zitten.”

mesenbijl

Man valt mensen in het centrum lastig, blijkt bijl en groot mes op zak te hebben

De politie heeft een man opgepakt die begin vorige week meerdere mensen in het centrum van Dordrecht heeft lastiggevallen. Bij het fouilleren van de man bleek dat hij een groot mes en een bijl op zak had.