Dordrecht, Netherlands

Bestuurder met de schrik vrij nadat boom langs de N3 op zijn bus valt

De bestuurder van een bestelbus is vandaag rond één uur in de middag aan zwaar letsel ontsnapt. Een boom kwam door de harde wind los uit de grond en viel op de oprit van de N3 ter hoogte van het Postillion hotel in de richting s'Gravendeel. De bestuurder reed vol op de boom in.
Redactie RTV Dordrecht | 26 januari 2024 16:53 | Aangepast op 26 januari 2024 16:53
Door de kracht die vrijkwam bij de aanrijding is de boom in tweeën gespleten, waarna er een deel op de rijbaan terecht kwam. Twee vrachtwagens die het ongeluk zagen gebeuren hebben daarna de rijbanen geblokkeerd totdat de hulpdiensten aanwezig waren.

De bestuurder van de bestelbus had waarschijnlijk een engeltje op zijn schouder, hij kwam zonder noemenswaardige kleerscheuren zijn wagen uit. Zijn voorruit en één van de spijlen van de cabine van zijn bestelbus zijn wel total loss.

De brandweer heeft de restanten van de boom weggewerkt. Daarvoor is de N3 in de richting s'Gravendeel drie kwartier gereduceerd geweest tot één rijbaan.

Lees meer over:

N3|Oprit|ongeluk|

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Begraafplaats Essenhof heeft zelf ingrepen gedaan bij keldergraven; gemeente laat het onderzoeken

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | Pascal Lenstra | 24 jun 2025 10:10

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

112-nieuws: brand door pannetje op vuur en motorrijder belandt in sloot

De hulpdiensten zijn donderdag meermaals uitgerukt in Dordrecht. In de middag heeft de brandweer een...

Auto belandt op kant na eenzijdig ongeluk

Een elektrische auto is dinsdagochtend op zijn kant beland in Dordrecht. Het ongeluk gebeurde rond 0...

Automobilist die in sloot langs N3 belandde had drank en drugs op

De automobilist die zondagochtend met zijn auto in een sloot langs de N3 terechtkwam, is aangehouden...

Scholieren en forensen geraakt door sluiting brug: 'Negen maanden is bizar'

Negen maanden geen verkeer over de Papendrechtse brug, hoewel nog ver weg, betekent dat voor honderd...

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

De Papendrechtsebrug (N3) is vanaf juli 2026 ruim negen maanden dicht voor het wegverkeer, vanwege e...

112-nieuws: fietsers raken gewond na aanrijdingen

Bij meerdere ongelukken in Dordrecht zijn donderdagmiddag fietsers gewond geraakt. Het ging mis op h...