gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Blije gezichten bij eerste editie Brand Parkies

d97dd58e6d179d4e7907d440b654181f

Elkaar ontmoeten, lekker wat drinken en genieten van live muziek: dat zijn de ingrediënten van de maandagavonden deze zomer in het Wantijpark. Gisteren werd het spits afgebeten door de band Straatwaarde. Zes meedogenloze podiumbeesten die de tent komen afbreken, zo omschrijven ze zichzelf.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De tent afbreken viel mee, maar de sfeer zat er goed in. De meeste bezoekers reageerden positief. Een enkeling klaagde dat je geen eigen eten en drinken mocht meenemen. En ook het feit dat je dit jaar voor het eerst moest betalen voor een toiletbezoek (60 cent) viel niet bij iedereen in de goede aarde.

Brand Parkies is een zomers evenement, gesponsord door het biermerk, dat dit jaar te vinden is in Dordrecht, Breda, Roosendaal en Bergen op Zoom. Op het podium treden iedere week andere artiesten op. Het hoofdprogramma start wekelijks rond 20.15 uur. De warming-up begint om 19.30 uur.

Volgende week betreedt A Band Called Friday het podium. Op 1 augustus is Radio Negra van de partij. Op 8 augustus speelt Dragonfruit en de serie wordt afgesloten met Jared Grant op 15 augustus.
cbadae489fba6158443a522134c83273

Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

ontspulpexels

Ontspuldagen: bruikbare spullen krijgen een tweede leven

De zolder opgeruimd? De kast uitgemest? Of de schuur onder handen genomen? Dordtenaren kunnen de komende weken op verschillende plekken in de gemeente hun bruikbare spullen inleveren die zij zelf niet meer gebruiken. Lokale maatschappelijke organisaties geven deze spullen een tweede leven.

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.

DordtRodaRene

Nuijten na eerste nederlaag: ‘We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren’

“We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren”, is de vrij harde conclusie van FC Dordrecht-trainer Paul Nuijten na de 0-1-nederlaag tegen Roda JC Kerkrade. De Dordtenaren konden de goede competitiestart vrijdagavond geen goed vervolg geven en verloren voor het eerst dit seizoen. Toch wordt er vooral gekeken naar aanknopingspunten en is het glas halfvol aan de Krommedijk.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.