Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht huurt Christian Conteh (22) van Feyenoord: 'Blij dat het gelukt is'

FC Dordrecht heeft Christian Conteh (22) voor de rest van het seizoen gehuurd van Feyenoord. Conteh is de invulling van de wens van hoofdtrainer Michele Santoni. Hij wilde graag in de winter een snelle, creatieve buitenspeler toevoegen aan zijn selectie.
Alexander Eleveld | 5 januari 2022 11:00 | Aangepast op 5 januari 2022 11:00
Conteh maakte in de zomer van 2020 de overstap van het Duitse St. Pauli naar Feyenoord. Daar tekende hij een vierjarig contract. Mede door blessures kwam hij amper in actie. Dit seizoen speelde hij op het tweede niveau in Duitsland bij SV Sandhausen. Daar kwam hij ook amper tot speelminuten.

Snel geschakeld
"Een aantal weken ben je bezig met het screenen van kandidaten", legt innovatiemanager Leon Vlemmings uit over de komst van Conteh. "Christian kwam op een gegeven moment op de radar, toen hebben we snel geschakeld. Omdat hij eigenlijk wel de betere was op die positie. En hij staat vandaag meteen op het veld."
Huur had niet per se de voorkeur boven koop, "maar toen hij voorbij kwam, betekende dat sowieso huur en ga je daarop verder. Ik ben blij dat het gelukt is."

Controlerende middenvelder
Naast buitenspeler Conteh is Vlemmings ook nog op zoek naar een controlerende middenvelder. Hij hoopt woensdag of donderdag de nieuwe aanwinst te presenteren. "Er moeten nog een aantal formele dingen worden afgerond."

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Begraafplaats Essenhof heeft zelf ingrepen gedaan bij keldergraven; gemeente laat het onderzoeken

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | Pascal Lenstra | 24 jun 2025 10:10

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Kuijt van start als trainer FC Dordrecht: 'Overtuigd door rust, stabiliteit en vertrouwen'

Dirk Kuijt is op een snikhete maandag begonnen als trainer van FC Dordrecht. Op zijn eerste werkdag ...

Bekijk hier een samenvatting van ASWH - FC Dordrecht (1-1)

FC Dordrecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen gestart met een 1-1 gelijkspel tegen derdediv...

Jeugdig FC Dordrecht start oefencampagne met remise bij ASWH

FC Dordrecht en ASWH hebben zaterdagmiddag de oefencampagne afgetrapt met een 1-1 gelijkspel. De Amb...

'Kattukker' Kuijt wordt een Schapekop: hoe Katwijk reageert op de overstap

Dirk Kuijt wordt de nieuwe hoofdtrainer van FC Dordrecht. Om erachter te komen wie we precies binnen...

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....